O GRANTEXU > NÁŠ TÝM > Mgr. et Mgr. Lucie Dušková

Mgr. et Mgr. Lucie Dušková

Projektový  manažer

Lucie je projektovou manažerkou ve společnosti GRANTEX ADVISORY GROUP. Věnuje se přípravě žádostí o dotace ve veřejném i soukromém sektoru. Během magisterského studia se specializovala na projekty mateřských, základních a středních škol, nemocnic a integrovaného záchranného systému. V současné době se soustředí zejména na projekty měst a obcí, projekty výzkumu a vývoje, řídí procesy v projektovém oddělení a podílí se na tvorbě workshopů pro naše klienty.

Vystudovala bohemistiku a učitelství českého jazyka a informatiky. Než „propadla“ dotačním projektům, působila ve vzdělávací společnosti jako korektorka a autorka e-learningových kurzů zaměřených na lektorské a podnikatelské dovednosti. Dále rekreačně vyučovala český jazyk dospělé studenty na dálkovém pedagogickém studiu. Luciiny zkušenosti se odráží v preciznosti její práce. Řídí se mottem: "Rozhodnutí o poskytnutí dotace neznamená, že jsme vyhráli. Vítězové jsme teprve ve chvíli, kdy jsou peníze v pořádku na účtu."

Ráno ji můžete najít ve fitness na kruhovém tréninku, jinak se ráda věnuje gastro-turistice a zpěvu country a folkových písní.  

Email: duskova@grantex.cz

POTŘEBUJETE POMOCI S DOTACÍ?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.