DOTACE

S námi vám dotace neutečou

Dotace
pro firmy

Na nové stroje do výroby, výzkum
a vývoj, nemovitosti a další investice,
které pomohou vaší firmě růst.

Dotace pro
města a obce

Všechny možnosti podpory
pro vaší obec na jednom místě. 

Jak to funguje

Jasně a srozumitelně - podívejte se, jak funguje celý proces získání dotace od začátku až do konce. 

Dotační analýza

Projdeme s vámi všechny vaše potřeby a poradíme, jaké možnosti podpory jsou pro vás nejvhodnější. 

Dotační obhájce

Máte potíže se svým projektem? Nebojte se na nás obrátit, podíváme se, jaké existují možnosti řešení. 


Už od roku 2012 pomáhá náš tým dotačních specialistů úspěšně realizovat projekty našich klientů z řad podnikatelského i veřejného sektoru. Zaměřujeme se zejména na oblast průmyslu, výzkumu a vývoje, životního prostředí, energetiky a lidských zdrojů. 

Provedeme vás celým procesem získání dotace od prvního nastavení projektu, přípravy žádosti o dotaci, realizace výběrových řízení, realizace projektu i jeho následné udržitelnosti. 

Díky zkušenostem z více než 1 700 úspěšných projektů za výsledky naší práce ručíme, za naši práci nám proto platíte pouze v případě úspěšného získání dotace

Dotace, které nesmí ujít vaší pozornosti

Technologie (Průmysl 4.0)

Dotace na technologie a vybavení. Dotace na propojení pořizovaných či stávajících technologií autonomní obousměrnou komunikací do výrobního procesu.

Úspory energie

Dotace na snížení energetické náročnosti objektů, které slouží k podnikání.

Aplikace

Dotace na průmyslový výzkum a experimentální vývoj. Dotace je určena na vývoj nových produktů, technologických postupů, procesů apod.

Inovace - Inovační projekt

S dotací uvedete do ostré výroby inovované produkty, které jste buď vyvinuli vlastním výzkumem a vývojem, nebo jste k těmto produktům získali práva.

Potenciál

Dotace na vytvoření nebo rozvinutí kvalitního zázemí pro vlastní výzkumné a vývojové aktivity.

Novinky ze světa dotací

SEMINÁŘ: 9. ledna - Jak získat dotaci jako začínající podnikatel

Bezplatný seminář určený pro podnikatele, kteří mají prozatím jen velmi krátkou historii podnikání. Dozví se, zda a jak mohou získat pro své podnikání finanční podporu z dotací a co je případně zapotřebí připravit, aby na podporu dosáhli.

Přehled dotací na prosinec. Kterým výzvám se vyplatí věnovat pozornost?

Co můžete udělat tento rok, neodkládejte na rok příští. Jako již tradičně jsme pro vás sestavili přehled dotací, kterým stojí za to v prosinci věnovat pozornost. Posuďte sami.

Dotace na pořízení elektromobilů opět vyhlášena

MPO ve spolupráci s agenturou API dne 2.12.2019 vyhlásilo 3 nové výzvy v programu Nízkouhlíkové technologie podporující elektromobilitu, akumulaci energie, získávání a efektivní využívání druhotných surovin.

Kdo se o vás postará?

Ing. Ondřej Horčička je ve skupině GRANTEX ADVISORY GROUP partnerem odpovědným za služby dotačního poradenství. Své zkušenosti v oblasti dotační problematiky a veřejné podpory sbírá už od roku 2011, kdy postupně působil na Ministerstvu pro místní rozvoj a následně v agentuře CzechInvest, kde se specializoval na podporu podnikatelských projektů v oblasti rozvoje podnikání a investic. Od roku 2013 působí v poradenské skupině GRANTEX ADVISORY GROUP, nejprve na pozici senior konzultanta pro dotační projekty a od roku 2016 se stal managing partnerem.

Ing. Ondřej Horčička
Partner, dotace

horcicka@grantex.cz
+420 777 496 152

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.

Domluvme se

ZAUJALY VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi vám neutečou žádné důležité novinky