„S námi Vám
dotace neutečou“
Našim klientům jsme získali: 5,737 mld. Kč
800 151 111
  • INFRASTRUKTURA OBCÍ
    EKOLOGICKÉ PROVOZY
  • EKOLOGICKÉ LIKVIDACE ODPADŮ
    NOVÉ TECHNOLOGIE

DOTAČNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Zde naleznete aktuální informace ze světa dotací Evropské Unie, Evropské komise, řídících orgánů a ministerstev ČR.

12. 11. 2018 │Dotace pro Prahu na rok 2019

Operační program Praha – pól růstu ČR vydal harmonogram pro rok 2019. Jaké jsou 2 nejzajímavější dotace?

6. 11. 2018 │ TOP9 x 2 dotací pro listopad

Výběr nejzajímavějších aktuálních dotačních výzev naleznete v našich pravidelných měsíčních přehledech.

6. 11. 2018 │ Změny v harmonogramu OP PIK: Dotace pro firmy

Jakých dotací, které spadají pod Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, se týká přesunutí termínů?

24. 10. 2018 │ Nové zdroje pitné vody? Dotace až 80 %

Pokud jste v létě sledovali zprávy, dost možná jste nabyli dojmu, že už teď žijeme ve světě Šíleného Maxe. Česko jakožto vyprahlá poušť, po které se prohání Mel Gibson ve svém sporťáku… Občané byli v nejohroženějších lokalitách ČR nabádání, aby nenapouštěli bazény, omezili zalévání zahrad apod. Brnířov spadá pod okres Domažlice a právě nesoběstačnost ve vodních zdrojích začala bránit v rozvoji obce. K čemu obci dopomohla dotace Zdroje pitné vody?


..zobrazit všechny novinky...

DOTAČNÍ HLÍDKA

Dotační hlídka pro Vás vybírá zajímavé aktuální možnosti čerpání dotace. 

Potenciál

Program Potenciál (Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost) je zaměřen na podporu podnikatelů, kteří chtějí investovat do vytvoření nebo rozvinutí kvalitního zázemí pro vlastní výzkumné a vývojové aktivity. Všechny projekty musí být realizovány mimo území hlavního města Prahy.

Aplikace

Program Aplikace (Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost) je zaměřen na podporu průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje. Je určen pro všechny podniky a výzkumné instituce, které chtějí realizovat projekty v oblasti výzkumu a vývoje zaměřené na vývoj nových produktů, technologických postupů, procesů apod. Všechny projekty musí být realizovány mimo území hlavního města Prahy.

Inovace - Inovační projekt

Program Inovace – Inovační projekt (Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost) je zaměřen na podporu podnikatelů, kteří chtějí uvést do výroby či na trh nové nebo inovované výrobky. Program mohou využít také podnikatelé, kteří chtějí zavádět inovace v oblastech výrobních procesů. Všechny projekty musí být realizovány mimo území hlavního města Prahy.

Úspory energie (Nové stroje)

Program Úspory energie (Nové stroje) spadající pod Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je zaměřen na podporu podnikatelů, kteří chtějí investovat do výměny staré techniky. Všechny projekty musí být realizovány mimo území hlavního města Prahy.

ZWEzMWI0Z