O GRANTEXU > NÁŠ TÝM > Mgr. David Fedorjak

Mgr. David Fedorjak

Obchodní manažer

David je v GRANTEXU obchodním manažerem. Má na starosti soukromý sektor a zaměřuje se  tak na komplexní poradenství pro podnikatele firem všech velikostí. Mimo jiné identifikuje vhodné dotační tituly, především týkající se výzkumu a vývoje, digitalizace a úsporných opatření.

Vystudoval mezinárodní vztahy, a proto není žádným překvapením, že se zajímá o aktuální dění u nás i ve světě. Zkušenosti s projekty získal v Technologické agentuře České republiky, kde pracoval na pozici projektového manažera. Tam začal s výzkumnými projekty ministerstev a dalších institucí v oblasti  výzkumu, vývoje a inovací (VaVaI). Zároveň také organizoval veřejné zakázky v aplikovaném výzkumu. 

Ve volném čase si rád vyčistí hlavu během v přírodě a nebo si přečte dobrou knihu. Je také velkým fanouškem „Sešívaných“ a milovníkem kinematografie.

POTŘEBUJETE POMOCI S DOTACÍ?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme zpátky.

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.