Kariéra

Kariéra

Kariéra

Proč pracovat v GRANTEXU?

Poradenská skupina GRANTEX ADVISORY GROUP působí na trhu od roku 2012 a nabízí tak zázemí stabilní české společnosti. Za dobu své existence již podpořila projekty v hodnotě přes 20 mld. Kč a dlouhodobě spolupracuje s více než 1200 klienty.  Poskytuje komplexní služby v oblasti dotací, daňového, účetního a mzdového poradenství, právních služeb, pojištění a auditorských služeb. 

Práce a tým, který tě bude bavit.

V GRANTEXU panuje přátelská atmosféra, ve které se neustále odborně i profesně rozvíjíme a vzájemně podporujeme. Nebojíme se přicházet s vlastními názory i nápady a proto nás naše práce baví. Tak jako nám, tak i tobě se určitě budou líbit naše kanceláře, které se nachází v krásném místě na Malé Straně s výhledem do zahrad.

Podívej se na otevřené pracovní pozice a napiš nám, proč právě ty bys měl být součástí našeho týmu.
Těšíme se na tebe.


Hledáme právě tebe?

Specialista výběrových řízení

Řízení, delegování a kontrola celého průběhu zadávání veřejných zakázek ti nenahání strach či tě dokonce baví? Dokážeš si hlídat termíny a být 100% spolehlivá/ý? Rád komunikuješ jak s klienty tak úřady? Ano? Skvělá zpráva, hledáme právě tebe. Přidej se k nám.

Broker asistent - Pojištění

Máš komunikaci s lidmi v malíku? Baví tě nabývat nové poznatky? Chceš více prozkoumat svět pojištění? Přidej se k nám.

Projektový manažer - After care

Kontrola průběhu realizace dotačních projektů a jejich udržitelnosti je zodpovědná práce. Hledáme právě tebe, pokud dokážeš eliminovat rizika spojená s realizací projektů na minimum. Víš, že přesně tohle chceš dělat? Přidej se k nám.

Senior projektový manažer

V dotačním poradenství vynikáme už od roku 2012 a neustále se snažíme posilovat svoji pozici na trhu. Bez perfektně fungujícího týmu bychom to ale nezvládli a tak potřebujeme rozšířit jeho řady. Máš zkušenosti s dotačními projekty, zvláště pak s kompletací a podáním projektové žádosti? Super! Přidej se k nám.

Account manažer – dotační konzultant

Pokud jsi duší nejen obchodník, ale také dobrý konzultant s projektovým uvažováním a s obchodní činností máš zkušenosti alespoň dva roky a také vynikáš precizními komunikačními dovednostmi - přidej se k nám.

Asistent/ka - posila back office týmu

Nebojíš se běžné administrativy, nerozhodí tě různorodé úkoly a důsledně plníš své povinnosti? Dokážeš být aktivním členem týmu, na kterého se kolegové mohou obrátit, když budou potřebovat? Jsi komunikativní a akční? Ano? Tak pojď k nám, zrovna tebe hledáme!

Nenašli jste vhodnou pozici? 
Napište nám.

Chcete být součástí GRANTEX? 

Pošlete nám svůj životopis a krátký průvodní dopis.

Soubor *