Kariéra

Proč pracovat v GRANTEXU?

Poradenská skupina GRANTEX ADVISORY GROUP působí na trhu od roku 2012 a nabízí tak zázemí stabilní české společnosti. Za dobu své existence již podpořila projekty v hodnotě přes 20 mld. Kč a dlouhodobě spolupracuje s více než 1200 klienty.  Poskytuje komplexní služby v oblasti dotací, daňového, účetního a mzdového poradenství, právních služeb, pojištění a auditorských služeb. 

Zažij GRANTEX

V GRANTEXU panuje přátelská atmosféra, ve které se neustále odborně i profesně rozvíjíme a vzájemně podporujeme. Nebojíme se přicházet s vlastními názory i nápady a proto nás naše práce baví. Tak jako nám, tak i tobě se určitě budou líbit naše kanceláře, které se nachází v krásném místě na Malé Straně s výhledem do zahrad.

Podívej se na otevřené pracovní pozice a napiš nám, proč právě ty bys měl být součástí našeho týmu.
Těšíme se na tebe.


Hledáme právě tebe?

Hlavní účetní

V oblasti vedení účetnictví podnikatelských subjektů nejsi žádný začátečník a máš dostatek zkušeností pro samostatnou práci? Pak hledáme právě tebe.

Junior účetní

Máš základní představy o vedení účetnictví u podnikatelských subjektů a chceš se v této oblasti dále rozvíjet? Možná hledáme právě tebe.

Sales support - Pojištění

Jsi komunikativní a pečlivá osobnost? Baví tě různorodá administrativní práce? Pro naši divizi Pojištění možná hledáme právě tebe.

Account manager - Dotace

Máš obchodní zkušenosti a zdravé sebevědomí? Líbilo by se ti podílet se na ekonomickém růstu tvých potenciálních klientů? Pak je tato pracovní pozice přesně pro tebe.

Senior broker - Pojištění

Cítíš se v problematice pojistných škod jako ryba ve vodě? Dotahujete věci s precizní přesností a s jasným tahem na branku? Chcete, aby za vámi byla vidět dobře odvedená práce? Přidej se do našeho týmu divize Pojištění.

Broker asistent - Pojištění

Máš komunikaci s lidmi v malíku? Baví tě nabývat nové poznatky? Chceš více prozkoumat svět pojištění? Přidej se k nám.

Asistent/ka

Nebojíš se běžné administrativy, nerozhodí tě různorodé úkoly a důsledně plníš své povinnosti? Jsi komunikativní a akční? Ano? Tak pojď k nám, zrovna tebe hledáme!

Asistentka - posila Back office týmu [Brigáda: student VŠ]

Hledáš brigádu v administrativě? Nerozhodí tě různorodé úkoly a důsledně plníš své povinnosti? Dokážeš být aktivním členem týmu, na kterého se kolegové mohou obrátit, když budou potřebovat? Ano? Pak je tato pracovní pozice přesně pro tebe.

Senior projektový manažer

V dotačním poradenství vynikáme už osmým rokem a neustále se snažíme posilovat svoji pozici na trhu. Bez perfektně fungujícího týmu bychom to ale nezvládli a tak potřebujeme rozšířit jeho řady.