Kariéra

Kariéra

Kariéra

Proč pracovat v GRANTEXU?

Poradenská skupina GRANTEX ADVISORY GROUP působí na trhu od roku 2012 a nabízí tak zázemí stabilní české společnosti. Za dobu své existence již podpořila projekty v hodnotě přes 20 mld. Kč a dlouhodobě spolupracuje s více než 1200 klienty.  Poskytuje komplexní služby v oblasti dotací, daňového, účetního a mzdového poradenství, právních služeb, pojištění a auditorských služeb. 

Práce a tým, který tě bude bavit.

V GRANTEXU panuje přátelská atmosféra, ve které se neustále odborně i profesně rozvíjíme a vzájemně podporujeme. Nebojíme se přicházet s vlastními názory i nápady a proto nás naše práce baví. Tak jako nám, tak i tobě se určitě budou líbit naše kanceláře, které se nachází v krásném místě na Malé Straně s výhledem do zahrad.

Podívej se na otevřené pracovní pozice a napiš nám, proč právě ty bys měl být součástí našeho týmu.
Těšíme se na tebe.


Hledáme právě tebe?

Account Manager/Konzultant

Cítíš, že jsi obchodník tělem i duší? Lákají tě nové výzvy a chceš se posouvat neustále dopředu? Pokud ano, ozvi se nám!

 

Seniorní advokátní koncipient(ka) / juniorní advokát(ka)

Pozice je na míru ušita pro seniorního advokátního koncipienta nebo juniorního advokáta. Hledáme uchazeče, který chce neustále prohlubovat své znalosti a v oboru se vzdělávat.

Senior účetní (CZ - Praha)

Znáš české účetní a daňové předpisy aplikovatelné na podnikatelské subjekty a rád přijímáš výzvy? Jsi si jistý svými komunikačními schopnostmi a jsi týmový hráč? Skvěle - přidej se k nám.
 

Koncipient/ka v advokátní kanceláři - junior

Jsi vysokoškolský student nebo absolvent právnické fakulty? Chybí ti do advokátních zkoušek ještě pár let? Přidej se k nám a pojď s námi nabírat nové zkušenosti!

Získej praxi v GRANTEXU

Hledáš v životě novou výzvu? Jsi studentem, absolventem, nebo prostě chceš získat zkušenosti v zajímavém oboru a být součástí úspěšných projektů? Necítíš se pro korporát, ale hledáš zázemí ve stabilní společnosti, která pomáhá svým klientům v jejich rozvoji?

Nenašli jste vhodnou pozici? 
Napište nám.

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ GRANTEXU? 

Pošlete nám svůj životopis a krátký průvodní dopis.

Životopis a průvodní dopis *