Kariéra

Kariéra

Kariéra

Proč pracovat v GRANTEXU?

Poradenská skupina GRANTEX ADVISORY GROUP působí na trhu od roku 2012 a nabízí tak zázemí stabilní české společnosti. Za dobu své existence již podpořila projekty v hodnotě přes 20 mld. Kč a dlouhodobě spolupracuje s více než 1200 klienty.  Poskytuje komplexní služby v oblasti dotací, daňového, účetního a mzdového poradenství, právních služeb, pojištění a auditorských služeb. 

Práce a tým, který tě bude bavit.

V GRANTEXU panuje přátelská atmosféra, ve které se neustále odborně i profesně rozvíjíme a vzájemně podporujeme. Nebojíme se přicházet s vlastními názory i nápady a proto nás naše práce baví. Tak jako nám, tak i tobě se určitě budou líbit naše kanceláře, které se nachází v krásném místě na Malé Straně s výhledem do zahrad.

Podívej se na otevřené pracovní pozice a napiš nám, proč právě ty bys měl být součástí našeho týmu.
Těšíme se na tebe.


Hledáme právě tebe?

Senior projektový manažer

V dotačním poradenství vynikáme už od roku 2012 a neustále se snažíme posilovat svoji pozici na trhu. Bez perfektně fungujícího týmu bychom to ale nezvládli a tak potřebujeme rozšířit jeho řady. Máš zkušenosti s dotačními projekty, zvláště pak s kompletací a podáním projektové žádosti? Super! Přidej se k nám.

Account manažer – dotační konzultant

Pokud jsi duší nejen obchodník, ale také dobrý konzultant s projektovým uvažováním a s obchodní činností máš zkušenosti alespoň dva roky a také vynikáš precizními komunikačními dovednostmi - přidej se k nám.

SENIOR ÚČETNÍ (SK – Bratislava)

Znáš slovenské účetní a daňové předpisy aplikovatelné na podnikatelské subjekty a rád přijímáš výzvy? Jsi si jistý svými komunikačními schopnostmi a jsi týmový hráč? Skvěle - přidej se k nám.

Daňový poradce (CZ - Praha)

Rádi bychom rozšířili náš tým daňového oddělení o kolegu/kolegyni na pozici Daňového poradce. Nabízíme zajímavou pracovní náplň a příjemné benefity.

Daňový manažer (CZ - Praha)

Momentálně hledáme kolegyni nebo kolegu, který se stane členem našeho daňového týmu v Praze se zaměřením na zdanění podnikatelských subjektů a to na pozici Daňového manažera. Jsi to právě ty? Ozvi se nám.

SENIOR ÚČETNÍ (CZ – Praha)

Znáš české účetní a daňové předpisy aplikovatelné na podnikatelské subjekty a rád přijímáš výzvy? Jsi si jistý svými komunikačními schopnostmi a jsi týmový hráč? Skvěle - přidej se k nám.

Nenašli jste vhodnou pozici? 
Napište nám.

Chcete být součástí GRANTEX? 

Pošlete nám svůj životopis a krátký průvodní dopis.

Soubor *