Kariéra

Proč pracovat v GRANTEXU?

Poradenská skupina GRANTEX ADVISORY GROUP působí na trhu od roku 2012 a nabízí tak zázemí stabilní české společnosti. Za dobu své existence již podpořila projekty v hodnotě přes 20 mld. Kč a dlouhodobě spolupracuje s více než 1200 klienty.  Poskytuje komplexní služby v oblasti dotací, daňového, účetního a mzdového poradenství, právních služeb, pojištění a auditorských služeb. 

Zažij GRANTEX

V GRANTEXU panuje přátelská atmosféra, ve které se neustále odborně i profesně rozvíjíme a vzájemně podporujeme. Nebojíme se přicházet s vlastními názory i nápady a proto nás naše práce baví. Tak jako nám, tak i tobě se určitě budou líbit naše kanceláře, které se nachází v krásném místě na Malé Straně s výhledem do zahrad.

Podívej se na otevřené pracovní pozice a napiš nám, proč právě ty bys měl být součástí našeho týmu.
Těšíme se na tebe.


Hledáme právě tebe?

Senior projektový manažer

V dotačním poradenství vynikáme už osmým rokem a neustále se snažíme posilovat svoji pozici na trhu. Bez perfektně fungujícího týmu bychom to ale nezvládli a tak potřebujeme rozšířit jeho řady.

Externí projektový manažer

Do svého týmu hledáme externího projektového manažera. Jeho práce spočívá především ve zpracovávání dokumentů jako jsou projektové záměry, business plány, studie proveditelnosti apod.

Account manager - Dotace

Máš obchodní zkušenosti a zdravé sebevědomí? Líbilo by se ti podílet se na ekonomickém růstu tvých potenciálních klientů? Pak je tato pracovní pozice přesně pro tebe.

Hlavní účetní

V oblasti vedení účetnictví podnikatelských subjektů nejsi žádný začátečník a máš dostatek zkušeností pro samostatnou práci? Pak hledáme právě tebe.

Asistent/ka

Nebojíš se běžné administrativy, nerozhodí tě různorodé úkoly a důsledně plníš své povinnosti? Jsi komunikativní a akční? Ano? Tak pojď k nám, zrovna tebe hledáme!

Sales support - Pojištění

Jsi komunikativní a pečlivá osobnost? Baví tě různorodá administrativní práce? Pro naši divizi Pojištění možná hledáme právě tebe.

Senior broker - Pojištění

Cítíš se v problematice pojistných škod jako ryba ve vodě? Dotahujete věci s precizní přesností a s jasným tahem na branku? Chcete, aby za vámi byla vidět dobře odvedená práce? Přidej se do našeho týmu divize Pojištění.

Broker asistent - Pojištění

Máš komunikaci s lidmi v malíku? Baví tě nabývat nové poznatky? Chceš více prozkoumat svět pojištění? Přidej se k nám.