Kariéra

Proč pracovat v GRANTEXU?

Poradenská skupina GRANTEX ADVISORY GROUP působí na trhu od roku 2012 a nabízí tak zázemí stabilní české společnosti. Za dobu své existence již podpořila projekty v hodnotě přes 20 mld. Kč a dlouhodobě spolupracuje s více než 1200 klienty.  Poskytuje komplexní služby v oblasti dotací, daňového, účetního a mzdového poradenství, právních služeb, pojištění a auditorských služeb. 

Zažij GRANTEX

V GRANTEXU panuje přátelská atmosféra, ve které se neustále odborně i profesně rozvíjíme a vzájemně podporujeme. Nebojíme se přicházet s vlastními názory i nápady a proto nás naše práce baví. Tak jako nám, tak i tobě se určitě budou líbit naše kanceláře, které se nachází v krásném místě na Malé Straně s výhledem do zahrad.

Podívej se na otevřené pracovní pozice a napiš nám, proč právě ty bys měl být součástí našeho týmu.
Těšíme se na tebe.


Hledáme právě tebe?

Account manager

Máš vynikající prezentační dovednosti a baví tě obchod? Pak hledáme právě tebe.

Hlavní účetní

V oblasti vedení účetnictví podnikatelských subjektů nejsi žádný začátečník a máš dostatek zkušeností pro samostatnou práci? Pak hledáme právě tebe.

Junior účetní

Máš základní představy o vedení účetnictví u podnikatelských subjektů a chceš se v této oblasti dále rozvíjet? Možná hledáme právě tebe.

Sales support

Jsi komunikativní a pečlivá osobnost? Baví tě různorodá administrativní práce? Pro naši divizi Pojištění možná hledáme právě tebe.