DOTAČNÍ PORADENSTVÍ

S námi Vám dotace neutečou!

Dotace pro
veřejný sektor

Prvotřídní, profesionální služby pro realizaci Vašich záměrů.
S námi Vám dotace neutečou.

Dotace
pro firmy

Zaměřujeme se na dotace v oblasti průmyslu, výzkumu a vývoje, životního prostředí, energetiky, lidských zdrojů. 

Odpočty
na výzkum a vývoj

Odečtěte dvakrát od  základu daně z příjmů výdaje, které jsou spojené s projekty výzkumu a vývoje.

Workshopy
a školení

Nezveme Vás na setkání, která si pouze odsedíte. Témata připravujeme pokaždé tak, aby pro Vás měla maximální přínos


Aktuální dotační tituly

Konference B2B Boost

První online B2B konference. Transformace B2B obchodu a marketingu se díky COVID-19 a ekonomické krizi zrychluje. Většina oborů a obchodních vztahů se během pár měsíců zásadně přerozdělí. Vyhrají inovátoři. Vyhrají ti, co i v B2B myslí na koncové spotřebitele.

WEBINÁŘ: Aktuální otázky v oblasti pracovního práva

Chcete vědět, jak snížit své náklady nebo jak nastavit benefity pro zaměstnance či manažery? Přijďte si poslechnout webinář, kterým vás provedou naši advokáti Jan Jakl a Juraj Grman a daňový poradci Martin Šandera a Lucie Kořínková.

WEBINÁŘ: Jak díky dotacím ušetřit za energie v obci

Během webináře zazní informace o dotační výzvě OPŽP - Prioritní osa 5. Seznámíte se se zaměřením a podmínkami získání dotace. Dozvíte se také několik praktických tipů, na co je třeba v průběhu realizace a po ní myslet. To vše bezplatně a z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

WEBINÁŘ: The Country for the Future - jak na organizační inovaci ve vašem podniku

Během webináře se dozvíte základní informace o nové dotační výzvě z programu The Country for the Future. Seznámíme vás s jeho zaměřením a podmínkami. Dozvíte se také několik praktických tipů, jak si s poradit s přípravou svého projektu. To vše bezplatně a z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

WEBINÁŘ: The Country for the Future - jak na organizační inovaci ve vašem podniku

KAPACITA OBSAZENA - Během webináře se dozvíte základní informace o nové dotační výzvě z programu The Country for the Future. Seznámíme vás s jeho zaměřením a podmínkami. Dozvíte se také několik praktických tipů, jak si s poradit s přípravou svého projektu. To vše bezplatně a z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

Káva na EX: Dotace na veřejné budovy

Tradiční setkání pro města a obce Káva na EX se bude tentokrát zabývat tématem: Energetické úspory na veřejných budovách.

ZAUJALY VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.