Vyhlášení nových dotačních výzev

Řídící orgán OP PIK, Ministerstvo průmyslu a obchodu, vyhlásilo nové výzvy v programech podpory Spolupráce – Klastry, Úspory energie a Nemovitosti.

Výzva VI programu Spolupráce – Klastry 

Má za cíl podpořit spolupráci mezi podnikatelskými subjekty a výzkumnou sférou v rámci výzkumu a vývoje prostřednictvím rozvoje inovačních sítí (klastrů). Všechny projekty musí být realizovány mimo území hlavního města Prahy. V rámci výzvy je možné dosáhnout dotace až 40 mil. Kč. Více informací se dozvíte zde.

Výzva V programu Úspory energie 

Podporuje snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru. Všechny projekty musí být realizovány mimo území hlavního města Prahy.  Dotace na projekt je poskytována minimálně ve výši 500 tis. Kč a maximálně do výše 15 mil. EUR Více informací se dozvíte zde.

Výzva IV programu Nemovitosti – Cestovní ruch

Je zaměřena na podporu malých a středních firem, které se nacházejí v 57 určených obcích a chtějí investovat do rekonstrukce vlastních technicky nevyhovujících objektů na podnikatelské objekty, které budou sloužit k cestovnímu ruchu. Zejména budou podporovány objekty typu brownfield. Každý žadatel může v rámci jednoho projektu získat dotaci 1-100 mil. Kč. Více informací se dozvíte zde.

Výzva V programu Nemovitosti – Uhelné regiony

Je specifikována na oblast Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj. Cílem je podpořit malé a střední firmy, které chtějí investovat do rekonstrukce vlastních technicky nevyhovujících objektů na podnikatelské objekty. Každý žadatel může v rámci jednoho projektu získat dotaci 1-70 mil. Kč. Více informací se dozvíte zde.

ZAUJALY VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky