DOTACE

S námi vám dotace neutečou

Dotace
pro firmy

Na nové stroje do výroby, výzkum
a vývoj, nemovitosti a další investice,
které pomohou vaší firmě růst.

Dotace pro
města a obce

Všechny možnosti podpory
pro vaší obec na jednom místě. 

Jak to funguje

Jasně a srozumitelně - podívejte se, jak funguje celý proces získání dotace od začátku až do konce. 

Dotační analýza

Projdeme s vámi všechny vaše potřeby a poradíme, jaké možnosti podpory jsou pro vás nejvhodnější. 

Dotační obhájce

Máte potíže se svým projektem? Nebojte se na nás obrátit, podíváme se, jaké existují možnosti řešení. 


Už od roku 2012 pomáhá náš tým dotačních specialistů úspěšně realizovat projekty našich klientů z řad podnikatelského i veřejného sektoru. Zaměřujeme se zejména na oblast průmyslu, výzkumu a vývoje, životního prostředí, energetiky a lidských zdrojů. 

Provedeme vás celým procesem získání dotace od prvního nastavení projektu, přípravy žádosti o dotaci, realizace výběrových řízení, realizace projektu i jeho následné udržitelnosti. 

Díky zkušenostem z více než 1 700 úspěšných projektů za výsledky naší práce ručíme, za naši práci nám proto platíte pouze v případě úspěšného získání dotace

Dotace, které nesmí ujít vaší pozornosti

Úspory energie - FVE

Dotace na fotovoltaické systémy s možností současné instalace akumulace energie pro vlastní spotřebu v podniku.

Úspory energie

Dotace na snížení energetické náročnosti objektů, které slouží k podnikání.

Technologie (Začínající podnikatelé)

Dotace na nové stroje, zařízení a vybavení pro začínající firmy, které vznikly v období od 1. 1. 2015 (včetně) do 31. 12. 2018 (včetně).

Novinky ze světa dotací

Dotace na fotovoltaiku se těší velkému zájmu

Teprve měsíc od otevření dotační výzvy na podporu pořízení fotovoltaických systémů žádají podnikatelé už o více než polovinu z alokovaných dotačních prostředků. Opravdu se dotace tolik vyplatí? Přečtěte si 5 hlavních důvodů, proč ano!

Dotace pro začínající podnikatele

Víte, jak získat podporu na rozjezd vašeho podnikání? A vznikla vaše firma od 1. 1. 2015 (včetně) do 31. 12. 2018 (včetně)? Právě byla vyhlášena výzva na pořízení strojů, technologií, ale i počítačů, software.

Přehled dotací - únor 2020

První měsíc roku 2020 je úspěšně za námi. Na jaké zajímavé dotační tituly se můžete těšit v měsíci únoru? Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější.

Kdo se o vás postará?

Ing. Ondřej Horčička je ve skupině GRANTEX ADVISORY GROUP partnerem odpovědným za služby dotačního poradenství. Své zkušenosti v oblasti dotační problematiky a veřejné podpory sbírá už od roku 2011, kdy postupně působil na Ministerstvu pro místní rozvoj a následně v agentuře CzechInvest, kde se specializoval na podporu podnikatelských projektů v oblasti rozvoje podnikání a investic. Od roku 2013 působí v poradenské skupině GRANTEX ADVISORY GROUP, nejprve na pozici senior konzultanta pro dotační projekty a od roku 2016 se stal managing partnerem.

Ing. Ondřej Horčička
Partner, dotace

horcicka@grantex.cz
+420 777 496 152

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.

Domluvme se

ZAUJALY VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi vám neutečou žádné důležité novinky