Prodloužené dotační výzvy OP PIK

2 minuty čtení
O GRANTEXU > Články a informace O dotacích > Prodloužené dotační výzvy OP PIK

Dobrou zprávou pro žadatele o dotaci je, že Ministerstvo průmyslu a obchodu aktulizovalo následující dotační výzvy: 

Příjem žádostí u Výzvy VI programu Úspory energie byl prodloužen do 30. 6. 2021. K tomu došlo z důvodu trvajícího zájmů ze stran žadatelů, MPO tak chce zajistit 100% vyčerpaní alokace na tento program. Pokud by se stalo, že by finanční prostředky by již byly vyčerpané a podali jste žádost po 30. 4. 2021, dostanete se do zásobníku projektů. Veškeré další termíny uvedené ve výzvě a přílohách zůstávají však neměnné.

Výzva III Vznik a rozvoj digitálních technických map krajů programu Vysokorychlostní internet  a Výzva III Vznik a rozvoj digitálních technických map veřejnoprávních subjektů programu VRI byly také prodlouženy, žádosti o dotaci je možné podávat až do 16. 9. 2021. Zároveň byla upřesněna způsobilost mapování a konsolidace DTI a objektů ZPS u různých právnických osob a podmínky využití letecké fotogrammetrie, podrobnosti zde.

Zaujaly vás dotace na úspory energií?
S námi ještě přípravu bez problému stihnete.

Související dotační titul:

Mohlo by vás také zajímat...

Úspory energie

Úspory energie

Až 45% dotace na snížení energetické náročnosti objektů, které slouží k podnikání prostřednictvím zateplení plášťů budov, výměny oken a dveří, zateplení střešních konstrukcí, pořízení technologií využívajících odpadní teplo a mnohého dalšího. Podpora je určena pro malé, střední i velké podniky.

Jak na úspory energie v podniku

Jak na úspory energie v podniku

O tom, jak se podařilo uspořit náklady na energii malému průmyslovému pivovaru, se dočtete v naší případové studii. Kolik ročně ušetří? Jaké jsou další přínosy?

Přehled dotací - duben 2021

Přehled dotací - duben 2021

Sledujeme ty nejzajímavější dotace, abychom pro vás připravili jejich pravidelný přehled. Podívejte se, jakou podporu byste mohli získat pro rozvoj vašeho podnikání. Pro více podrobností si jednotlivé dotace můžete rozkliknout.

ZAUJALY VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky