ONLINE SEMINÁŘ: Jak ušetřit na nákladech na vědu a výzkum

AKCE > WEBINÁŘ: Jak ušetřit na nákladech na vědu a výzkum

Chcete rozjet vývoj, ale nemáte kde? Rádi byste vyvíjeli nové výrobky či technologie, ale nemáte finanční prostředky? Už jste vývoj uskutečnili, ale nemáte kapacity k jeho uvedení na trh? Již jste čerpali na výzkum a vývoj a rádi byste správně odepsali náklady s tím spojené? Zjistěte, jak na to na našem webináři Jak ušetřit na nákladech na vědu a výzkum.

Na webináři se dozvíte, jak efektivně využít dotační podpory nebo podpory odpočtu na výzkum a vývoj. Zařídíme, aby váš výzkum nestál tolik peněz. 

Buďte na budoucnost připraveni lépe.

Kdy:

4. 11. 2020 - 10:30 - 11:30

Kde:

ONLINE, ve vašem PC

Cena:

ZDARMA

Co se na online semináři dozvíte:

1. Dotační podpora výzkumu a vývoje

  • Na co si dát pozor při přípravě projektu v programech na výzkum a vývoj
  • Jaký je rozdíl mezi jednotlivými programy
  • Příběhy úspěšných žadatelů

2. Odečitatelná položka na výzkum a vývoj

  • Příběhy z praxe 
  • Jak nedělat odečitatelnou položku

Komu je online seminář určen:

Online seminář je vhodný pro podnikatele a manažery firem zaměřující se na inovace, výzkum a vývoj.

Kdo vás online seminářem provede:

Ing. Ondřej Horčička

Ondřej je partnerem pro oblast dotačního poradenství. Pomáhá českým firmám a municipalitám správně identifikovat a pojmenovat potřebu využití veřejné podpory. Konzultuje s nimi, jak nastavit její uplatnění, aby sloužila k jejich rozvoji i v budoucích letech. Aktivně šíří povědomí o této problematice mezi odbornou i laickou veřejností. 

V oblasti veřejné podpory se pohybuje již od roku 2011. Působil na Ministerstvu pro místní rozvoj a v agentuře CzechInvest, kde se specializoval na podporu podnikatelských projektů. Od roku 2012 pomáhá klientům poradenské skupiny GRANTEX ADVISORY GROUP. Svým kolegům předává své znalosti a získané zkušenosti.

Ing. Jakub Růžička

Jakub v současné době vede v GRANTEX ADVISORY GROUP osmičlenný projektový tým zajišťující financování investičních projektů jak soukromého, tak veřejného sektoru. Objem dotací, na jejichž získání za tuto dobu participoval, dosahuje více než 12 mld. Kč.

V oblasti dotací aktivně působí od roku 2009. Začal po absolvování inženýrského oboru Veřejná správa a regionální rozvoj. Dále působí jako člen dozorčí rady neziskové společnosti MCN zabývající se vzděláváním, environmentální osvětou a pořádáním kulturních a společenských akcí.

Jak se přihlásíte: 

Účast na online semináři je zdarma, kapacita je ovšem omezena. Své místo si proto předem rezervujte. 

1. Vyplňte registrační formulář níže a odešlete jej kliknutím na tlačítko "ZAREGISTROVAT SE".

2. Obdržíte e-mail s potvrzením registrace.

3. V den konání obdržíte odkaz pro připojení se ke konferenci. V čase konání pak stačí na tento odkaz kliknout. K účasti nepotřebujete žádné speciální technické vybavení, stačí vám pouze internetové připojení a webový prohlížeč. 

Zaregistrujte se na online seminář

Související dotační výzvy:

Inovace - Inovační projekt

Inovace - Inovační projekt

S až 45% dotací uvedete do ostré výroby inovované produkty, které jste buď vyvinuli vlastním výzkumem a vývojem, nebo jste k těmto produktům získali práva. Podpora je určena malým, středním i velkým podnikům.

Potenciál

Potenciál

Až 50% dotace na vytvoření nebo rozvinutí kvalitního zázemí pro vlastní výzkumné a vývojové aktivity. Podpora je určena pro malé, střední i velké podniky.

Aplikace

Aplikace

Až 70% dotace je určena na vývoj nových produktů, technologických postupů, procesů apod. Žádat mohou malé, střední i velké podniky.

The Country for the Future - zavádění inovací do praxe

The Country for the Future - zavádění inovací do praxe

Dotace na zavádění inovací v podnicích včetně pořízení know-how, pořízení potřebných technologií či certifikace nových výrobků před samotným spuštěním výroby nebo poskytováním služby. Program podporuje inovace produktu i inovace postupů (procesu výroby či poskytování služby).

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky