ONLINE SEMINÁŘ: Jak navýšit obrat firmy díky průmyslovému IoT

 IoT neboli síť zařízení, která jsou propojena sítí a jsou schopna si vyměňovat informace, je dnes již zcela běžný pojem. Spousta z nás již tuto vymoženost běžně využívá například v tzv. chytrých domácnostech. Jaké jsou ale trendy průmyslového IoT? Jak díky průmyslovému IoT snížíte náklady, zvýšíte obrat či redukujete zmetkovost ve výrobě? 

Přihlaste se na náš hodinový bezplatný online seminář, kde se dozvíte, co IoT přinese vaší firmě a jak na jeho implementaci úspěšně získáte dotaci. O své zkušenosti se s vámi poradí přední odbornicí, kteří mají zkušenosti s desítkami implementací. Uvítáme, když si připravíte své konkrétní dotazy, aby pro vás tato hodinka měla co nejvyšší přínos. 

Na webináři se dozvíte:

  • Co je to IoT – není to o jen „chytré ledničce“ 
  • Jak využít IoT pro zlepšení efektivity vaší vlastní firmy 
  • Jak využít IoT pro zvýšení spokojenosti vašeho zákazníka 
  • Jak využít IoT pro generování dodatečného businessu 
  • Praktické příklady využité průmyslového IoT ve firmách 
  • Jak lze získat dotační podporu na zavedení IoT ve vaší firmě 

Webinář probíhá ve spolupráci s našimi partnery.

Využijte zkušeností našeho týmu specialistů
a získejte dotaci pro svou firmu.

Kdy:

28. 7. 2021, 10:00 - 11:00

Kde:

ON-LINE

Cena:

ZDARMA

Komu je webinář určen:

Majitelé a zástupci malých a středních firem (do 250 zaměstnanců). 

Kdo budou řečníci webináře:

Mgr. Jan Jirsák

Obchodní ředitel

Digitalizace a automatizace procesů ve firmách je čím dál více aktuálnější potřebou pro mnoho podnikatelů. Možnost získat extra prostředky je faktor, který rozhoduje zdali vůbec, a případně v jakém rozsahu tyto projekty realizují,“ říká Jan Jirsák, obchodní ředitel GRANTEX ADVISORY GROUP.

Stojí za úspěšnými projekty, které přináší inovace v průmyslové výrobě. Své znalosti aplikuje na investiční záměry klientů a pomáhá jim nastavit optimální dotační strategii.

Jiří Bavor

Atos, partner

Díky zkušenostem z oblasti IT a průmyslové automatizace umí Jiří Bavor propojit oba tyto světy a nabídnout jiný pohled na správné využití technologie. 

Říká, že digitalizace není cílem, ale prostředkem k tomu lépe uspokojit potřeby vašeho zákazníka, nabídnout mu lepší produkt nebo službu, rychlejší reakci, flexibilnější dodávky, a to nejenom dnes, ale také zítra.

Tomáš Froněk

Siemens, vedoucí oddělení průmyslové automatizace

Jako technický specialista stál u zrodu prvního Testbedu pro Průmysl 4.0, který vznikl na Českém institutu informatiky robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT v Praze. Věděl o všech detailech, řešil problémy v reálném čase a v rekordně rychlém čase s týmem CIIRC zprovoznil první flexibilní výrobní linku Průmyslu 4.0. Vytvořili tak vůbec první plně integrované digitální vlákno protkané celou výrobou. Spolupráci akademického a průmyslového světa vnímá jako zcela zásadní pro budoucnost průmyslu a nových digitálních řešení, které firmám zvyšují přidanou hodnotu jejich výroby. 

Jak se přihlásíte: 

Účast na online semináři je zdarma, kapacita je ovšem omezena. Své místo si proto předem rezervujte. 

  1. Vyplňte registrační formulář níže a odešlete jej kliknutím na tlačítko "ZAREGISTROVAT SE".
  2. Obdržíte e-mail s potvrzením registrace.
  3. V den konání obdržíte odkaz pro připojení se ke konferenci. V čase konání pak stačí na tento odkaz kliknout. K účasti nepotřebujete žádné speciální technické vybavení, stačí vám pouze internetové připojení a webový prohlížeč.

Související dotační titul:

Mohlo by vás také zajímat...

ICT a sdílené služby - Digitální podnik

ICT a sdílené služby - Digitální podnik

Až 45% dotace na pořízení ICT produktů a služeb - např. investice do HW, SW a ostatních strojů i zařízení pro malé a střední podniky.

Digitální podnik - cesta za digitalizací výroby a procesů

Digitální podnik - cesta za digitalizací výroby a procesů

Očekávaná výzva na podporu digitalizace podniku je konečně tady. V článku zjistíte, jaké jsou podmínky pro její získání.

Zaregistrujte se na náš online seminář

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky