ONLINE SEMINÁŘ: Digitalizujte váš podnik v roce 2023

Kdy:

15. 2. 2023, 10:00 - 11:00

Kde:

ON-LINE

Cena:

ZDARMA

V roce 2023 je pro podniky připraveno hned několik dotačních výzev, kterými lze projekty digitalizace financovat. O jaké tituly se jedná a co je nutné splnit k získání podpory, vám představí obchodní manažer GRANTEXU Mgr. David Fedorjak, který se specializuje právě na financování projektů digitalizace.

Druhou částí semináře vás provede Ing. Filip Rakovan ze společnosti The Cloud Provider, která se věnuje podnikové IT infrastruktuře. Můžete se těšit na příklady současných cloudových řešení, ale především na ukázku IoT v podnicích, které například monitoruje energie a přináší podnikům informace, díky kterým mohou efektivně řídit energie, a dosáhnout tak významných úspor.

Přihlaste se na seminář a načerpejte inspiraci na projekty digitalizace podniku, na které lze v roce 2023 čerpat podporu z dotačních výzev.

Na semináři bude jako vždy prostor i pro vaše dotazy. Každý, kdo se registruje, od nás po skončení semináře získá prezentaci a videoznám z celé akce. Pokud byste se proto nakonec z jakéhokoliv důvodu nemohli semináře zúčastnit, tak o žádné informace nepřijdete.

Co se na semináři dozvíte

  • Z jakých dotačních výzev v oblasti digitalizace budou podniky moci v roce 2023 čerpat finanční podporu. Představíme vám základní informace o všech dotačních titulech, jejich podmínky a poradíme vám, jak se na jejich získání připravit.

  • Inspirujeme vás projekty v oblasti podnikové digitalizace, na které lze podporu čerpat. Věnovat se budeme cloudovým řešením a IoT. Zjistíte, jak díky digitalizaci dosáhnout významných energetických úspor v podniku.

Pro koho je seminář určen

Seminář je vhodný pro zástupce firem.

Seminář není určený pro dotační poradce, na základě toho si dovolujeme účast zamítnout.

Kdo vás seminářem provede

Mgr. David Fedorjak, obchodní manažer GRANTEX
David je v GRANTEXU obchodním manažerem. Má na starosti soukromý sektor a zaměřuje se  tak na komplexní poradenství pro podnikatele firem všech velikostí. Mimo jiné identifikuje vhodné dotační tituly, především týkající se výzkumu a vývoje, digitalizace a úsporných opatření.

Ing. Filip Rakovan, Business Developer a IoT Project Manager společnosti The Cloud Provider
Filipovou doménou je IoT (Internet of Things). Specializuje se na úspory v rámci energetického managamentu pomocí IoT a to od výběru vhodného řešení, instalace, vizualizace a reportingu a to především v oblastech Průmysl 4.0, Facility management, potravinářství, zdravotnictví, logistice a další.

Jak se přihlásíte:

Účast na online semináři je zdarma, kapacita je ovšem omezena. Své místo si proto předem rezervujte. 

  1. Vyplňte registrační formulář níže a odešlete jej kliknutím na tlačítko "ODESLAT".
  2. Obdržíte e-mail s potvrzením registrace.
  3. V den konání obdržíte odkaz pro připojení se ke konferenci. V čase konání pak stačí na tento odkaz kliknout. K účasti nepotřebujete žádné speciální technické vybavení, stačí vám pouze internetové připojení a webový prohlížeč.

Zaregistrujte se na náš online seminář

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky

  • Zajímají mě dotace soukromého sektoru
  • Zajímají mě dotace veřejného sektoru
  • Zajímá mě obojí