ONLINE KONFERENCE: Předběhněte konkurenci díky investicím do inovací s dotační podporou

AKCE > ONLINE KONFERENCE: Předběhněte konkurenci díky investicím do inovací s dotační podporou

Zajímá vás, jak zvýšit kvalitu vámi poskytovaných služeb díky moderním technologiím? Chcete mít lepší přehled o procesech ve vaší firmě? 

Ve spolupráci s Českomoravskou asociací podnikatelek a manažerek a Komorou dotačních poradců si vás dovolujeme pozvat na konferenci „Předběhněte konkurenci díky investicím do inovací s dotační podporou“, na které zjistíte především, jak inovovat vaše podnikání díky nástrojům digitální transformace.

Co je digitální transformace?

Tradiční podnikání tak, jak jste na něj byli dlouhá léta zvyklí se s moderní dobou a trendy postupně mění. Stále více věcí za nás dělají technologie a s tím se mění i naše potřeby a očekávání. Pojem digitální transformace podniku tak jednoduše představuje transformaci vašeho podnikání do moderního digitálního věku.

Kdy:

13. 11. 2020, 10:00 - 11.30

Kde:

ON-LINE, u vašeho počítače

Cena:

Zdarma

Co se na konferenci dozvíte:

1. Dotační možnosti na investice do inovací

Přednášející: Jan Jirsák - Dotační konzultant, obchodní ředitel společnosti GRANTEX

 • Nejzajímavější dotační programy pro podzim 2020.
 • Jak získat maximální možnou dotaci pro projekty digitální transformace firem?
 • Dotace na inovace, technologie, výzkum a vývoj.

2. Digitalizace průchodu zakázaky firmou

Přednášející: Ota Horák – Ředitel výrobní společnosti SpoluWorks Perfecta s.r.o.

 • Analýza a optimalizace firemních procesů před zahájením digitalizace společnosti
 • Aby digitalizace byla efektivní – jak změnit myšlení zaměstnanců
 • Konkrétní popis projektu – jaké moderní technologie byly využity, na co si dát pozor při realizaci

3. Moderní a efektivní výroba díky systémům ERP

Přednášející: Martin Frýda – Solutions Architect ve společnosti Asseco Solutions a.s

 • MES – terminály na odvádění výroby.
 • WMS – komplexní řešení skladů.
 • Flexibilní logistika – moderní napojení na dopravce.

Komu je konference určena:

 • Konference je vhodná pro podnikatele a zástupce firem.

Kdo budou řečníci konference:

Mgr. Jan Jirsák

Digitalizace a automatizace procesů ve firmách je čím dál více aktuálnější potřebou pro mnoho podnikatelů. Možnost získat extra prostředky je faktor, který rozhoduje zdali vůbec, a případně v jakém rozsahu tyto projekty realizují,“ říká Jan Jirsák, obchodní ředitel GRANTEX ADVISORY GROUP.

Stojí za úspěšnými projekty, které přináší inovace v průmyslové výrobě. Své znalosti aplikuje na investiční záměry klientů a pomáhá jim nastavit optimální dotační strategii.

Ota Horák

Neučte se z vlastních chyb, učte se z chyb druhých (prof. Milan Zelený). SpoluWorks udělali při digitální transformaci spoustu chyb a vraceli se z mnoha slepých uliček. Nyní jsou připraveni tyto zkušenosti sdílet. Ve spolupráci se vzdělávacím portálem INDUSTRY EDUCATION připravili sérii školení á la "škola hrou" a vybudovali tým schopný pomoci zejména SME firmám uplatnit 2 základní ponaučení:

 • Digitalizovaný špatný proces je... špatný proces.
 • Lze postupovat krok po kroku - začít tam, kde je největší potenciál úspor a z nich financovat další kroky.

Martin Frýda

Po několikaleté práci konzultanta informačního systému a podnikových procesů se nyní etabloval na pozici Solutions Architect ve společnosti Asseco Solutions. V rámci své role proniká do všech zákoutí firmy potenciálního klienta a následně navrhuje nejlepší možné řešení, aby objednatel dostal vždy aktuální informace pro správná rozhodnutí. Portfolio jím realizovaných projektů se skládá především z výrobních firem napříč různými odvětvími a firem čistě obchodního charakteru.

Důraz na rychlost a kvalitu dodávek je v dnešním světě stále výraznější. Informační systémy, které jsou jedním z motorů firemní kultury, neslouží již jen jako nástroj pro evidenci, ale posouvají se směrem k predikativní analýze a v blízké budoucnosti i nejen k návrhu řešení na základě strojového učení, ale i bezchybné samostatné aplikaci.

Konferenci pořádáme ve spolupráci s:

Související dotační tituly:

The Country for the Future – zavádění inovací do praxe

The Country for the Future – zavádění inovací do praxe

Až 50% dotace na zavádění inovací v podnicích včetně pořízení know-how, potřebných technologií či certifikace nových výrobků před samotným spuštěním výroby nebo poskytováním služby. Program podporuje inovace produktu i postupů.

Inovace – Inovační projekt

Inovace – Inovační projekt

S až 60% dotací uvedete do ostré výroby inovované produkty, které jste buď vyvinuli vlastním výzkumem a vývojem, nebo jste k těmto produktům získali práva. Podpora je určena malým, středním i velkým podnikům.

Aplikace

Aplikace

Až 85% dotace je určena na vývoj nových produktů, technologických postupů, procesů apod. Žádat mohou malé, střední i velké podniky.

Potenciál

Potenciál

Až 70% dotace na vytvoření nebo rozvinutí kvalitního zázemí pro vlastní výzkumné a vývojové aktivity. Podpora je určena pro malé, střední i velké podniky.

Technologie pro MAS_CLLD

Technologie pro MAS_CLLD

Podpora malých a středních podniků prostřednictvím pořízení nových strojů, technologických zařízení a vybavení, SW řešení, IT infrastruktury a služeb.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky

 • Zajímají mě dotace soukromého sektoru
 • Zajímají mě dotace veřejného sektoru
 • Zajímá mě obojí