ONLINE KONFERENCE: Předběhněte konkurenci díky investicím do inovací s dotační podporou

AKCE > KONFERENCE: Předběhněte konkurenci díky investicím do inovací s dotační podporou

Zajímá vás, jak zvýšit kvalitu vámi poskytovaných služeb díky moderním technologiím? Chcete mít lepší přehled o procesech ve vaší firmě? 

Ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Královehradeckého kraje a Komorou dotačních poradců si vás dovolujeme pozvat na konferenci „Předběhněte konkurenci díky investicím do inovací s dotační podporou“, na které zjistíte především, jak inovovat vaše podnikání díky nástrojům digitální transformace.

Co je digitální transformace?

Tradiční podnikání tak, jak jste na něj byli dlouhá léta zvyklí se s moderní dobou a trendy postupně mění. Stále více věcí za nás dělají technologie a s tím se mění i naše potřeby a očekávání. Pojem digitální transformace podniku tak jednoduše představuje transformaci vašeho podnikání do moderního digitálního věku.

Kdy:

6. 10. 2020 v čase 10:00 - 11:45

Kde:

Online, ve vašem PC

Cena:

ZDARMA

Co se na konferenci dozvíte:

1. Dotační možnosti na investice do inovací

Přednášející: Jan Jirsák - Dotační konzultant, obchodní ředitel společnosti GRANTEX

  • Nejzajímavější dotační programy pro podzim 2020
  • Jak získat maximální možnou dotaci pro projekty digitální transformace firem
  • Dotace na inovace, technologie, výzkum a vývoj

2. Digitální transformace firem

Přednášející: Filip Plevač – Bývalý generální ředitel společnosti Moravia Cans, dnes konzultant pro inovace a Průmysl 4.0

  • Proč mají firmy investovat do digitalizace svých podniků?
  • Co firmám přináší investice do moderních technologii v duchu Průmyslu 4.0?
  • Praktické seznámení se s nástroji Průmyslu 4.0

3. Moderní a efektivní výroba díky systémům ERP

Přednášející: Martin Frýda – Solutions Architect ve společnosti Asseco Solutions a.s

  • MES – terminály na odvádění výroby.
  • WMS – komplexní řešení skladů.
  • Flexibilní logistika – moderní napojení na dopravce.

Komu je konference určena:

  • Konference je vhodná pro podnikatele a zástupce firem.

Kdo budou řečníci konference:

Mgr. Jan Jirsák

Digitalizace a automatizace procesů ve firmách je čím dál více aktuálnější potřebou pro mnoho podnikatelů. Možnost získat extra prostředky je faktor, který rozhoduje zdali vůbec, a případně v jakém rozsahu tyto projekty realizují,“ říká Jan Jirsák, obchodní ředitel GRANTEX ADVISORY GROUP.

Stojí za úspěšnými projekty, které přináší inovace v průmyslové výrobě. Své znalosti aplikuje na investiční záměry klientů a pomáhá jim nastavit optimální dotační strategii.

Filip Plevač

Filip Plevač v manažerských funkcích prošel několik průmyslových a obchodních firem. Naposledy působil 7 let jako úspěšný generální ředitel firmy Moravia Cans, která získala řadu ocenění v oblasti vědy a výzkumu, ekonomiky a lidských zdrojů. Výsledkem jeho působení bylo navýšení zisku v řádu stovek procent, tržeb v řádu desítek procent.

Od roku 2017 se věnuje vzdělávání a poradenství v oblasti digitalizace, robotiky a automatizace. Pro firmy připravuje digitální strategie, audity robotických a automatizačních příležitostí.

Martin Frýda

Po několikaleté práci konzultanta informačního systému a podnikových procesů se nyní etabloval na pozici Solutions Architect. V rámci své role proniká do všech zákoutí firmy potenciálního klienta a následně navrhuje nejlepší možné řešení, aby objednatel dostal vždy aktuální informace pro správná rozhodnutí. Portfolio jím realizovaných projektů se skládá především z výrobních firem napříč různými odvětvími a firem čistě obchodního charakteru.

Důraz na rychlost a kvalitu dodávek je v dnešním světě stále výraznější. Informační systémy, které jsou jedním z motorů firemní kultury, neslouží již jen jako nástroj pro evidenci, ale posouvají se směrem k predikativní analýze a v blízké budoucnosti i nejen k návrhu řešení na základě strojového učení, ale i bezchybné samostatné aplikaci.

Konferenci pořádáme ve spolupráci s:

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky