Dotace na inovace a moderní technologie v zemědělství

Podnikáte v zemědělství a přemýšlíte o zásadních inovacích vašich výrobních postupů? Chcete digitalizovat firemní procesy či automatizovat výrobu? Zpracováváte svou produkci a rádi byste uvedli na trh nový výrobek? Hledáte podporu pro realizaci výzkumu a vývoje (VaV) technologií pro zemědělství?

Ukážeme vám, že i na podobné projekty v zemědělství je možné získat dotaci. Připravte se na další výzvy z programů The Country for the Future a TREND a získejte dotaci až do výše 70 % nejen na výše uvedené aktivity – a to navíc předem, hned po schválení žádosti.

Webinář pořádáme ve spolupráci se společností AGROSOFT Tábor – firmou, která se zabývá technologiemi pro živočišnou výrobu, je odborníkem na inovace v zemědělské prvovýrobě, naším klientem a úspěšným žadatelem o dotace v oblasti VaV. O své zkušenosti z realizace stovek projektů se s vámi podělí Luboš Smutný, majitel a jednatel společnosti. Ve své prezentaci vám představí zajímavé možnosti využití chytrých technologií, robotů a automatizace procesů v zemědělství.

Kdy:

7. 10. 2021, 10:30 - 11:30

Kde:

ON-LINE

Cena:

ZDARMA

Co vše se na webináři dozvíte?

  • Praktické ukázky a přínosy využití moderních technologií v zemědělství.
  • Základní informace o dotačním programu The Country for the Future a specifických omezeních pro podporu inovací v zemědělství.
  • Informace o programu TREND a jeho využití k podpoře výzkumu a vývoje
  • Jak připravit úspěšný projekt?

Kdo vás seminářem provede:

Ing. Aleš Darebný

Obchodní manažer

Aleš se v GRANTEX ADVISORY GROUP zaměřuje na soukromý sektor, poskytuje tak komplexní poradenství pro podnikatele firem všech velikostí. Dotačnímu poradenství se věnuje již od roku 2007 a za ta léta nasbíral zkušenosti, díky kterým pro vás dokáže najít dotační příležitosti, rozvíjet projekty a hledat pro ně vhodná řešení. 

Jak se přihlásíte: 

Účast na online semináři je zdarma, kapacita je ovšem omezena. Své místo si proto předem rezervujte. 

  1. Vyplňte registrační formulář níže a odešlete jej kliknutím na tlačítko "ZAREGISTROVAT SE".
  2. Obdržíte e-mail s potvrzením registrace.
  3. V den konání obdržíte odkaz pro připojení se ke konferenci. V čase konání pak stačí na tento odkaz kliknout. K účasti nepotřebujete žádné speciální technické vybavení, stačí vám pouze internetové připojení a webový prohlížeč.

Zaregistrujte se na náš online seminář

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky

  • Zajímají mě dotace soukromého sektoru
  • Zajímají mě dotace veřejného sektoru
  • Zajímá mě obojí