ONLINE SEMINÁŘ: Rozvoj a modernizace materiálně technické základny sociálních služeb

Připravili jsme pro vás online seminář, který se váže k vyhlášení nové dotační výzvy pro poskytovatele sociálních služeb - Rozvoj a modernizace materiálně technické základny sociálních služeb.

Dotace je určena poskytovatelům pobytových služeb na celém území České republiky a poskytovatelům terénních a ambulantních služeb v Praze. Jedná se o podporu ve výši až 100 % určenou k rozvoji infrastruktury sociálních služeb. Výzva nevyžaduje zasíťování služeb.

Na semináři vám představíme základní parametry a podmíny výzvy a také náležitosti spojené s vypracováním žádosti o podporu. Prostor bude i pro všechny vaše dotazy.

Online seminář je určen výhradně členům Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky.

KDY:

xx. yy. 2023, 10.00 - 11.00 HOD.

KDE:

ON-LINE

CENA:

ZDARMA

NA SEMINÁŘI SE DOZVÍTE

  • Kdo může být žadatelem?
  • Na co všechno můžete získat dotaci?
  • Jaké podklady budete potřebovat k žádosti o dotaci?
  • Na co je nutné dát pozor při přípravě projektu a žádosti?
  • ... a mnoho dalšího.

SEMINÁŘEM VÁS PROVEDE

Ing. Veronika Šáchová
obchodní manažerka GRANTEX dotace

Veronika působí jako projektová manažerka ve společnosti GRANTEX ADVISORY GROUP. Aktuálně se nejvíce soustředí na podporu měst a obcí, kterým pomáhá maximálně využít dostupné dotační prostředky. V oblasti dotací se pohybuje již od roku 2011. Tehdy, jako obchodní zástupkyně, analytička a projektová konzultantka, řídila přípravu a administraci projektů na zemědělskou techniku ze Státního fondu životního prostředí a Státního zemědělského intervenčního fondu. Zkušenosti z těchto projektů využívá i dnes.

Veronika zpracovává dotační analýzy jednotlivých záměrů a s kolegyněmi z projektového oddělení spolupracuje na nastavení projektových záměrů tak, aby odpovídaly pravidlům pro čerpání finančních prostředků, ať už ze státního rozpočtu nebo z rozpočtu Evropské unie.

Jak vám pomůže GRANTEX?

Kompletně převezmeme odpovědnost za váš projekt od začátku jeho přípravy až po finální vypořádání dotace. 

Poskytujeme férovou službu - za naši práci si účtujeme peníze pouze v případě, že pro vás dotaci skutečně získáme. 

Nejsme pouze dotační poradci, v týmu spolupracujeme se špičkovými odborníky z mnoha oborů. Potřebujete s čímkoliv poradit a pomoci? Pomůžeme vám, obraťte se na nás.

Účast na online semináři je zdarma, kapacita je ovšem omezena. Své místo si proto předem rezervujte. 

  1. Vyplňte registrační formulář níže a odešlete jej kliknutím na tlačítko "ODESLAT".

  2. Obdržíte e-mail s potvrzením registrace.
  3. V den konání obdržíte odkaz pro připojení se ke konferenci. V čase konání pak stačí na tento odkaz kliknout. K účasti nepotřebujete žádné speciální technické vybavení, stačí vám pouze internetové připojení a webový prohlížeč.

Zaregistrujte se na náš online seminář