Pracovní a cizinecké právo

Pracovní a cizinecké právo

Pracovní a cizinecké právo

SLUŽBY > PRÁVNÍ SLUŽBY > Pracovní a cizinecké právo

Pracovní právo

V oblasti pracovního práva poskytujeme komplexní právní služby zahrnující přípravu dokumentace a předpisů, konzultace ohledně pracovněprávních problémů našich klientů, nebo podporu při rozvazování pracovního poměru. Ve spolupráci s našimi daňovými poradci připravujeme vnitřní předpisy pro zaměstnavatele upravující benefity pro zaměstnance a další interní směrnice za účelem dosažení ekonomické výhodnosti s ohledem i na daňové úspory, které z daného nastavení plynou.

Cizinecké právo

Naše kancelář rovněž poskytuje komplexní právní podporu zaměstnavatelům a jejich zaměstnancům v oblasti cizineckého práva. Pedevším se jedná o analýzy a doporučení nejvhodnějšího typu povolení s ohledem na potřeby klientů, včetně posouzení daňových aspektů, a zajištění veškeré přípravy žádostí a podkladů, včetně úředně ověřených překladů jednotlivých dokumentů.

Spolupráce

Ve spolupráci s daňovým poradenstvím skupiny GRANTEX ADVISORY GROUP navrhujeme pro klienty nejefektivnější nastavení jejich společností, nastavujeme vnitřní vztahy v rámci podnikatelských seskupení a hledáme nové cesty, jak postavit business klientů tzv. na klíč.

V této souvislosti provádíme pro naše klienty rovněž právní audity a právní due diligence při transakcích typu spojení a rozdělení obchodních společností, koupi movitých či nemovitých věcí nebo pohledávek anebo financování rozsáhlých investičních akcí.

Novinky z oblasti práva

Konsolidační balíček a jeho dopady na podnikatele

Konsolidační balíček a jeho dopady na podnikatele

V dalším dílu seriálu pro zaměstnavatele jsme pro vás připravili přehledný výčet návrhů opatření konsolidačního balíčku Česko ve formě, jejichž schválení by nejvíce ovlivnilo právě podnikatele.

Úskalí špatně nastavené pracovní doby zaměstnance dle zákoníku práce

Úskalí špatně nastavené pracovní doby zaměstnance dle zákoníku práce

Jedním z častých prohřešků zaměstnavatelů je špatné dodržování pracovní doby a doby odpočinku zaměstnanců – to může spočívat například v nedodržení povinných přestávek v práci, nedodržení nepřetržitého odpočinku mezi dvěma směnami nebo špatně nastaveném rozvržení pracovní doby.

MŮŽEME POMOCI?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme zpátky.