Pojištění pohledávek

Pojištění pohledávek

Pojištění pohledávek

SLUŽBY > POJIŠTĚNÍ > Pojištění pohledávek

Jakých oblastí se pojištění pohledávek týká?

Dodávky zboží nebo poskytování služeb na zahraničních, ale i tuzemských trzích s sebou přinášejí řadu rizik, a to v různých fázích přípravy nebo realizace obchodního případu.
Jaká jsou rizika? Na jedné straně může jít o neúplně nebo nesprávně provedený marketingový průzkum trhu, tedy např. o situace, kdy dané zboží je na místním trhu oproti očekávání špatně prodejné, cenová hladina špatně nastavená nebo dané teritorium neskýtá dostatek jistoty z hlediska politické a ekonomické stability.

Druhým typem rizik je volba odběratele, jeho schopnost a ochota plnit závazky. Zejména v oblasti pojištění tohoto druhého typu rizik se jeví jako velmi vhodná forma zabezpečení rizika pojištění dodavatelských úvěrů. 

Novinky ze světa pojištění

Účinné řešení kybernetických rizik

Účinné řešení kybernetických rizik

Přinášíme vám informace o možnostech ochrany vašeho podnikání před kybernetickými riziky, která jsou bohužel stále častěji příčinou vzniku škod.

TOP 10 rizik, proti kterým se můžete pojistit

TOP 10 rizik, proti kterým se můžete pojistit

Podívejte se, jaká jsou nejčastější rizika podnikatelů po celém světě. Na většinu z nich se dá připravit pojištěním. Nechte si námi zdarma zrevidovat to vaše.

MŮŽEME BÝT PROSPĚŠNÍ?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.
 

S námi vám neutečou žádné důležité novinky