ONLINE SEMINÁŘE: Nejzajímavější dotace pro firmy v roce 2021 

Přihlaste se na náš hodinový bezplatný online seminář, kde se dozvíte, jak je to s aktuálními dotacemi a jak úspěšně podat žádost, a tím pádem získat dotaci. Uvítáme, když si připravíte své konkrétní dotazy, aby pro vás tato hodinka měla co nejvyšší přínos. Připravili jsme pro vás hned čtyři termíny, vyberte si, který se vám hodí nejvíce.

Co se na seminářích dozvíte:

  • Jaké projekty budou podpořeny ještě v roce 2021
  • Na jaké výdaje je možné získat dotaci - a kolik
  • Klíčové parametry úspěšného projektu
  • Na co si dát pozor

Využijte zkušeností našeho týmu specialistů
a získejte dotaci pro svou firmu.

Získejte finance pro vaše podnikání.

Kdy:

červenec, srpen, září

Kde:

ON-LINE

Cena:

ZDARMA


Komu jsou semináře určeny:

Majitelé a zástupci malých, středních a velkých firem, finanční ředitelé či další osoby s rozhodovací pravomocí.  

Kdo vás semináři provede:

Mgr. David Fedrojak

Obchodní manažer 

David má na starosti soukromý sektor a zaměřuje se tak na komplexní poradenství pro podnikatele firem všech velikostí. Stojí za úspěšnými projekty, které přináší inovace do výroby. Své znalosti aplikuje na investiční záměry klientů a pomáhá jim nastavit optimální dotační strategii. 

Ing. Aleš Darebný

Senior obchodní manažer

Aleš se zameřuje na soukromý sektor, poskytuje tak komplexní poradenství pro podnikatele firem všech velikostí. Dotačnímu poradenství se věnuje již od roku 2007 a za ta léta nasbíral zkušenosti, díky kterým pro vás dokáže najít dotační příležitosti, rozvíjet projekty a hledat pro ně vhodná řešení. 

Mgr. Jan Jirsák

Obchodní ředitel

Honza je v obchodním ředitelem a stojí za stovkami úspěšných projektů, které přináší inovace v průmyslové výrobě. Své znalosti aplikuje na investiční záměry klientů a pomáhá jim nastavit optimální dotační strategii.