INTERIM

MANAGEMENT

Ti nejlepší na jednom místě

Sestavili jsme pro vás aktuální databázi těch nejúspěšnějších interim manažerů z jednotlivých oborů na jednom místě. Pomůžeme vám najít interim manažera včetně následného uplatnění ve vaší společnosti. Dočasně tak získáte manažerské kapacity, zkušenosti a dovednosti, které využijete na předem domluvené činnosti a předem domluvenou dobu.

Zprostředkujeme vám komplexní poradenství
bez starostí a zbytečných rizik.

Kdy si najmout interim manažera?

Změna managementu

Potřebujete rychlou a zásadní změnu managementu (krizové či transformační řešení).

Implementace projektu

Stojí před vámi implementace projektu (procesní, technické nebo například softwarové řešení).

Uvolněná pozice

V případě, že potřebuje dočasně obsadit uvolněnou pozici (zástup, náhle uvolněná pozice).

Využitím interim manažera řeší firmy svůj problém také z hlediska časové náročnosti náboru. Mnohdy nemají ve svých řadách vhodného kandidáta s potřebnými zkušenostmi pro danou pozici a na trhu práce může celý proces hledání trvat měsíce. To bývá také často s nejistým výsledkem. Pomocí odborníka získávají společnosti nezaujatý pohled, nové nápady a především know-how.

Proč je uplatnění interim manažera tak výhodné?

Vlastní know-how: nepotřebuje mnoho času na adaptaci.

Nemá ambici zůstat u klienta, nezabývá se udržením své pozice.

Pracuje efektivně a zcela objektivně, protože nemá žádné vazby na zaměstnance.

Má jasně daný cíl, kterého chce dosáhnout.

Zkušený odborník přináší hodnotu svojí praxí a znalostmi v oboru. Umožní společnosti dosáhnout stanoveného cíle. Je placený na základě dosažení výsledků a v určitém časovém období. Je schopný nastoupit do firmy v krátkém časovém horizontu a rychle se zorientovat. Přináší svěží vítr a je schopen soustředit se na to, co je pro společnost nejdůležitější. Jedná otevřeně, aniž by představoval hrozbu pro stávající manažerský tým. Působí autoritativně a důvěryhodně, a to mu umožní dosažení podstatných změn včetně těch méně příjemných. Interim manažeři mají zájem na úspěšné dokončení projektu, jsou to profesionálové a dodržují vysoké standardy s ohledem na svoji pověst.

Kdo bude mít vaši společnost na starosti?

Ing. Leoš Kutner, MBA

Leoš se domluví čtyřmi jazyky a zastával pozici ředitele či vedoucího ve více než 10 firmách. Praxi v TOP managementu má více než 20 let. 

Ing. Dalibor Petrů, Ph. D., MBA

Dalibor se specializuje na finanční řízení společností a podnikovým financím se věnuje již více než 20 let.  Má zkušenosti z nadnárodních i domácích firem. 

Ing. Josef Krejčí, MBA

Josef se zaměřuje na management firemních financí a vedení lidí se věnuje od
roku 2007. Na manažerských pozicích má praxi více než 15 let. 


Pavel Novák, MBA

Pavel je vrcholový manažer s více než 20letou praxí. Specializuje se na SMB segment podnikání, podniky s ruční až poloautomat. výrobou a B2B/B2C prodej. 

Ing. Mgr. Pavel Pulkráb

Pavel je projektový, krizový a transformační manager a podnikatel s víc jak 25 lety praxe. Specializuje se na finance, správu majetku a HR. Je také mentor a zakladatel start-upů.

Ing. Michal Hemala

Michal řídí podniky již téměř 30 let. Má bohaté zkušenosti s vlastní činností pro nadnárodní klientelu na pozicích jednatele, ředitele či interim managera.  

MÁTE ZÁJEM O INTERIM MANAŽERA?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 151 111