O GRANTEXU > NÁŠ TÝM > Ing. Vladimíra Přibylová

Ing. Vladimíra Přibylová

Účetní manažer, daňový poradce

Vlaďka vede náš účetní tým. Svědomitě se stará o klienty a zároveň poskytuje podporu ostatním kolegům v týmu. Současně je také daňovou poradkyní a členkou výboru Komory certifikovaných účetních s dosaženým stupněm certifikace - účetní expert. V roce 2018 se stala Účetní roku.

Pochází ze Západočeského kraje. Vlaďku účetnictví bavilo již na střední škole. Ze záliby se stala kariérní volba, u které už zůstala. Od studií na VŠE se pohybuje v outsourcingu účetnictví a daní. 

Vlaďka zpracovává účetnictví široké škále klientů, od malých živnostníků až po větší podniky. Od začátků její účetní praxe ji zajímala oblast konsolidací a mezinárodních účetních standardů, proto později absolvovala také kurz mezinárodních účetních standardů. 

Jejím největším koníčkem a relaxem je cestování, nejčastěji s manželem na motorce jako tzv. „batůžek“. Kromě toho jako instruktorka ovládá několik dalších sportů, od zdravotního cvičení na páteř a posilování až po tae-bo. 

POTŘEBUJETE POMOCI S DOTACÍ?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme zpátky.

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.