O GRANTEXU > NÁŠ TÝM > Ing. Veronika Šáchová

Ing. Veronika Šáchová

Obchodní manažer

Veronika působí jako projektová manažerka ve společnosti GRANTEX ADVISORY GROUP. Aktuálně se nejvíce soustředí na podporu měst a obcí, kterým pomáhá maximálně využít dostupné dotační prostředky. V oblasti dotací se pohybuje již od roku 2011. Tehdy, jako obchodní zástupkyně, analytička a projektová konzultantka, řídila přípravu a administraci projektů na zemědělskou techniku ze Státního fondu životního prostředí a Státního zemědělského intervenčního fondu. Zkušenosti z těchto projektů využívá i dnes.

Veronika zpracovává dotační analýzy jednotlivých záměrů a s kolegyněmi z projektového oddělení spolupracuje na nastavení projektových záměrů tak, aby odpovídaly pravidlům pro čerpání finančních prostředků, ať už ze státního rozpočtu nebo z rozpočtu Evropské unie.

Veronika miluje hudbu – sama zpívá a hraje na klavír. Jejím dalším velkým koníčkem je sport, především cyklistika a lyžování. Téměř veškerý volný čas věnuje svým dvěma malým dětem.

POTŘEBUJETE POMOCI S DOTACÍ?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme zpátky.

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.