WEBINÁŘ: Aktuální otázky v oblasti pracovního práva

AKCE > WEBINÁŘ: Aktuální otázky v oblasti pracovního práva

Chcete vědět, jak snížit své náklady nebo jak nastavit benefity pro zaměstnance či manažery?

Přijďte si poslechnout webinář, kterým vás provedou naši advokáti Jan Jakl a Juraj Grman a daňoví poradci Martin Šandera a Lucie Kořínková.

Kdy:

28.  5. 2020 - 10:30 

Kde:

ON-LINE

Cena:

ZDARMA

Co se na webináři dozvíte:

 • Jak může zaměstnavatel snížit náklady na stávající zaměstnance včetně vedoucích pracovníků.
 • Individuální a hromadné propouštění a jak na to.
 • Zaměstnanci ze zahraničí a nouzový stav.
 • Prostor pro odpovědi na vaše dotazy.

Komu je webinář určen:

 •  Právnické či fyzické osoby, které zaměstnávají fyzické osoby. 

Kdo vás webinářem provede:

Mgr. Jan Jakl

Honza absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Na Manchester Metropolita University ve Velké Británii absolvoval kurz evropského práva. Působil na řídících pozicích v několika renomovaných mezinárodních advokátních kancelářích, kde se zabýval především právem obchodních korporací a právem nemovitostí. Vzhledem ke svým zkušenostem, schopnostem a profesním úspěchům se Honza stal managing partnerem v advokátní kanceláři GRANTEX legal s.r.o.

Mgr. Juraj Grman

Juraj je právníkem a součástí advokátní kanceláře GRANTEX legal s.r.o., zároveň je členem České advokátní komory. V rámci působení v naší advokátní kanceláři se věnuje zejména občanskému, obchodnímu a správnímu právu.

Ing. Martin Šandera

Martin je ve skupině GRANTEX ADVISORY GROUP partnerem odpovědným za služby daňového poradenství, účetnictví a mezd. Má 12 let zkušeností s poskytováním daňových služeb klientům z nejrůznějších odvětví.  Podstatnou část své kariéry však strávil v poradenských společnostech Deloitte a následně KPMG, kde působil jako senior manažer vedoucí tým 15 daňových poradců zaměřený na poskytování služeb daňového poradenství pro významné banky, pojišťovny a další typy subjektů z finančního sektoru včetně úvěrových společností. Martin je registrovaným daňovým poradcem od roku 2010.

Ing. Lucie Kořínková

Lucie pracuje jako daňová poradkyně. Po 4 letém působení v jedné z poradenských společností BIG4, kde se zaměřovala na daňové poradenství v oblasti DPH se rozhodla pro rozšíření svých zkušeností a začala se více zaměřovat i na ostatní daňové oblasti. V současné době poskytuje komplexní daňové poradenství bez konkrétní specializace.

Jak se přihlásíte: 

Účast na webináři je zdarma, kapacita je ovšem omezena. Své místo si proto předem rezervujte. 

 1. Vyplňte registrační formulář níže a odešlete jej kliknutím na tlačítko "ZAREGISTROVAT SE".
   
 2. Obdržíte e-mail s potvrzením registrace a rezervace vašeho místa. Jeho součástí bude odkaz, pomocí kterého se k webináři v čase jeho konání připojíte. 
   
 3. V čase konání stačí kliknout na odkaz, který jste při registraci obdrželi. K účasti nepotřebujete žádné speciální technické vybavení, stačí vám pouze internetové připojení a webový prohlížeč. 

Těšíme se na viděnou...

Přihlašte se na webinář

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky