Konsolidace pojištění a dosažení výrazných úspor

Pomohli jsme podnikateli optimalizovat celý pojistný program a ušetřit tak výrazné finanční prostředky. 

  • snížení nákladů na pojištění o 25 %
  • snížení časových nároků na administrativu u klienta o 60 %
  • výrazné zjednodušení pojistného programu a zlepšení parametrů

Věnoval se pouze podnikání a o pojištění moc nepřemýšlel

Náš klient dlouhá léta úspěšně podniká ve stavebnictví. Za ta léta dle potřeby zakládal další nové společnosti, díky kterým rozšiřoval své aktivity. Každá z těchto společností byla samostatně pojištěna. Jak už to tak bývá, klient nechtěl pojištění věnovat příliš mnoho času a tak nově založenou společnost vždy pojistil tam, kde mu to zrovna přišlo výhodné. S růstem aktivit klienta rostlo i množství majetku, zásob, vozidel a jiných pojištěných věcí.

Když jsme s klientem navazovali spolupráci, jednalo se o celkem 11 společností pojištěných 13 různými pojistnými smlouvami u 4 pojišťoven.

Po prvotní rizikové prohlídce a provedení auditu a optimalizace pojistných smluv jsme klientovi zkonsolidovali celý pojistný program do 3 pojistných smluv u 2 pojišťoven. Díky tomu klientovi velmi výrazně klesla administrativní náročnost spojená s pojištěním a navíc jsme mu díky uzavření speciální holdingové pojistné smlouvy ušetřili zhruba 25 % nákladů.

Klientovi jsme navíc doporučili zvážit připojištění i dalších rizik, která pomohou eliminovat, případně výrazně snížit možné finanční škody, čehož klient velmi rád využil.

Další příběhy našich klientů

Případová studie NAFIGATE Corporation a.s.

Případová studie NAFIGATE Corporation a.s.

Případová studie firmy Nafigate Corporation a.s., která připravuje průlomové inovace a technologie pro vstup na trh a následně je prodává formou licencí.

Jaké výhody přináší spolupráce s účetními specialisty?

Jaké výhody přináší spolupráce s účetními specialisty?

Nejdříve byl okolnostmi donucen změnit stávající účetní, ale nakonec uznal, že spolupráce s GRANTEX přináší značné výhody.

Našli jsme příležitost k daňovým úsporám

Našli jsme příležitost k daňovým úsporám

Pomohli jsme přenastavit vnitroskupinové úvěrové financování a výši vlastního kapitálu relevantních společností ze skupiny, čímž se dosáhlo významných daňových úspor.

Konsolidace pojištění a dosažení výrazných úspor

Konsolidace pojištění a dosažení výrazných úspor

Pomohli jsme podnikateli optimalizovat celý pojistný program a výrazně tak snížit jeho náklady.

Jak pomáhají naši dotační specialisté?

Jak pomáhají naši dotační specialisté?

V rámci naší dotační divize se nesoustředíme pouze na přípravu žádostí o dotace, snažíme se pro naše klienty identifikovat maximum dotačních příležitostí a následně hledat ta nejefektivnější řešení, jak dotaci správně uplatnit.

Jak pomáhají naši advokáti?

Jak pomáhají naši advokáti?

Naše advokátní kancelář pomáhá podnikatelům uskutečňovat jednotlivé kroky, které jsou nezbytné k úspěšnému podnikání v jejich oboru. Jak?

Máme přesah
v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.
 

MŮŽEME POMOCI?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky