O GRANTEXU > NÁŠ TÝM > Eliška Vlnasová

Eliška Vlnasová

Asistentka

Eliška je asistentkou dotačního oddělení. Pod její křídla spadá nejen administrativní zázemí dotační sekce, ale i denní chod recepce a péče o kanceláře. Pokud není zrovna ponořená do tabulek a databází, najdete ji, jak pečuje o květiny a nosí kávu s úsměvem na tváři, dokonce i jak opravuje počítač či tiskárnu – je to všestranně zaměřená pravá i levá ruka našeho týmu Back Office.

Eliška současně studuje na Ústavu životního prostředí Univerzity Karlovy. Když hledala pracovní místo, prioritou pro ni byl vstřícný kolektiv a flexibilní pracovní doba, která nebude bránit jejím studijním povinnostem. Rychle poznala, že GRANTEX ji nejen bude vyhovovat, ale i bavit.

Ve svém volném čase se věnuje sportovním aktivitám, především běhu. Její velkou vášní je lyžování. Když jí zbyde chvilka času, vyrazí ráda do hor jen tak za čerstvým vzduchem a vůní lesa s batohem na zádech a skicákem v ruce.

POTŘEBUJETE POMOCI S DOTACÍ?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme zpátky.

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.