DOTACE NA
STROJE A TECHNOLOGIE

Investice do nákupu nových
strojů a technologií se vyplatí

Investice do nákupu nových strojů nebo technologií jsou často vysoké a jejich návratnost je poměrně dlouhá. Na druhou stranu podniky i veřejné instituce mnohdy nemají na výběr, protože daný stroj nebo technologii jednoduše ke své činnosti potřebují. Pokud se proto k investici rozhodnete, zkuste si zjistit, zda byste mohli na ni získat dotaci, a tím zásadně snížit její zátěž na váš rozpočet a zkrátit dobu návratnosti.

STROJE A TECHNOLOGIE - DOTAČNÍ PROGRAMY

The Country for the Future – zavádění inovací do praxe

The Country for the Future – zavádění inovací do praxe

Až 50% dotace na zavádění inovací v podnicích včetně pořízení know-how, potřebných technologií či certifikace nových výrobků před samotným spuštěním výroby nebo poskytováním služby. Program podporuje inovace produktu i postupů.

Inovace – Inovační projekt

Inovace – Inovační projekt

S až 60% dotací uvedete do ostré výroby inovované produkty, které jste buď vyvinuli vlastním výzkumem a vývojem, nebo jste k těmto produktům získali práva. Podpora je určena malým, středním i velkým podnikům.

Technologie pro MAS_CLLD

Technologie pro MAS_CLLD

Až 45% dotace na technologie, vybavení a propojení pořizovaných či stávajících technologií autonomní obousměrnou komunikací do výrobního procesu.

Stroje a technologie - novinky

Úvod do výzkumu a vývoje – 2. díl

Úvod do výzkumu a vývoje – 2. díl

Ve druhém dílu Úvodu do výzkumu a vývoje se dozvíte, kdy je ideální doba na investování do výzkumu a vývoje a jakou rozdílnou úlohu hraje v podnicích malé a velké velikosti.

Úvod do výzkumu a vývoje – 1. díl

Úvod do výzkumu a vývoje – 1. díl

První díl série článků, která vás v následujících týdnech provede výzkumem a vývojem a jeho praxí v českých podnicích. Ukážeme vám, že výzkum a vývoj není pouze o laboratořích a přelomových objevech, a naopak je dnes součástí již většiny výrobních podniků.

Řiďte energie v podniku pomocí dat

Řiďte energie v podniku pomocí dat

Ve spolupráci s IT společností TCPRO jsme pro vás připravili článek na téma, jak pomocí dat řídit v podniku energie a dosáhnout tak výrazných úspor.

Umělá inteligence pomáhá zvyšovat efektivitu výroby

Umělá inteligence pomáhá zvyšovat efektivitu výroby

Využití umělé inteligence (AI) v podnicích nacházejí podniky napříč všemi obory a i přesto, že dle nejnovějších dat Eurostatu je Česká republika na polovině evropského průměru v počtu firem, které AI využívají, tak zájem o tuto oblast meziročně stále roste.

Stroje a technologie - proces dotace

Jak vám pomůže GRANTEX?

Nabízíme komplexní služby dotačního poradenství pro váš projekt. Disponujeme týmem dotačních specialistů, kteří převezmou zodpovědnost od přípravy vaší dotace až po její vyplacení a následné udržení.

Naši specialisté pro vás vybírají nejvhodnější dotační výzvu. Při výběru vhodné dotace nás zajímá, jaký stroj nebo technologii potřebujete pořídit, jaké by měly být parametry a co vašemu podniku nebo úřadu tato investice přinese.

Náš projektový tým se ujímá vaší podpory a začíná zpracovávat žádost o podporu, jejíž podoba závisí na konkrétní dotační výzvě. Nemusíte se však bát, že vás tato část přijde draho a žádost bude zamítnuta. Za naše služby platíte až ve chvíli, kdy pro vás dotaci získáme.

ZAUJALY VÁS DOTACE NA DIGITALIZACI?

Vyplňte formulář a my se vám rádi ozveme zpátky.