Dotační záchranář

Dotační záchranář

Dotační záchranář

NAŠE SLUŽBY > DOTAČNÍ PORADENSTVÍ > Dotační záchranář

Naděje na záchranu vaší dotace

Každému se občas stane, že udělá chybu. Ve světě dotací se ale bohužel dělání chyb vůbec nevyplácí. Proto lze často slyšet o někom, kdo musel část dotace vrátit nebo mu dokonce nebyla vůbec proplacena. Najdou se ale bohužel i případy, kde kromě neproplacení dotace musí žadatel navíc platit ještě dodatečné sankce za porušení podmínek. 

Pro tyto případy je tu dotační záchranář

Někdy zní verdikt za takovou chybu opravdu hrozivě, to ale neznamená, že neexistuje cesta, jak z takového průšvihu ven. 

Díky zkušenostem ze stovek úspěšně realizovaných projektů si už troufáme říct, že problematiku dotací včetně veškeré metodiky dobře známe tzv. do posledního písmene.

Proto se v problému dokážeme rychle zorientovat a najít cestu, jak z něho ven.  

Jak to funguje? 

V první řadě se podrobně seznámíme s problémem, který u vás nastal. Následně důkladně analyzujeme celý váš projekt a dosavadní postup. 

Pokud se nám podaří nalézt řešení, připravíme pro vás veškerou argumentaci a podklady, které jsou pro obhájení problému potřebné. 

Máte problém? 

  • Krátili vám dotaci? 
  • Poskytovatel vám odmítl dotaci proplatit? 
  • Nedaří se vám plnit stanovené cíle či podmínky projektu a nevíte, jak situaci řešit? 
  • Máte nahlášenou kontrolu projektu a nejste si jistí, jak ji zvládnete? 
  • Proběhla u vás kontrola a nevíte si rady s přípravou podkladů, které po vás po kontrole vyžadují? 

Zkuste využít služby dotačního záchranáře, může se vám to vyplatit. 

Mohlo by vás zajímat:

5 mýtů o krácení a vracení dotací

Možná to sami znáte. Chcete zrekonstruovat školu ve vaší obci. Nebo rozjet nový projekt pro rozvoj firmy. A k tomu byste rádi využili dotaci. Jenže vám kdosi říkal, ať si dáte pozor. Jak to s mýty kolem dotací skutečně je?

Jak předejít vrácení nebo krácení dotace

Pokud jste se stali úspěšným žadatelem o dotaci, tak zřejmě slova jako krácení či vrácení dotace jsou pro vás noční můrou. Nicméně neděste se zbytečně dopředu, každý problém má řešení, zvláště když je rychlé a odborné.

„KPZetka“ pro příjemce dotací

Tak jako správný skaut bez své KPZtky neopustí své útočiště, určitě se i vám jako příjemci dotace vyplatí, mít naší pomyslnou KPZtku tzv. vždy při ruce (konkrétně na paměti). A pokud byste i tak měli v případě nastalého problému pocit, že vám v té vaší krabičce něco chybí, určitě se na nás neváhejte obrátit, rádi vám svízelnou situaci pomůžeme co nejlépe vyřešit.

Starostové, víte, jak se bránit proti možnému krácení či vrácení dotace?

Byla vám poskytnuta dotace a nyní vám hrozí její vrácení nebo krácení? Netušíte, jak se bránit? V našem článku se dozvíte základní informace, jak nejlépe postupovat a čeho lze dosáhnout.

POTŘEBUJETE POMOCI S DOTACÍ?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.
 

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.