Dotační analýza

Dotační analýza

Dotační analýza

NAŠE SLUŽBY > DOTAČNÍ PORADENSTVÍ > Dotační analýza

Získejte přehled o dotacích

Základem úspěchu je získat přehled a jelikož problematika dotací je hodně obsáhlá, není určitě na škodu, když máte partnera, který vám pomůže se zorientovat.  

Co je cílem dotační analýzy?

Nechte nás nahlédnout pod pokličku, vyplatí se to... 
Naši dotační specialisté mají zkušenosti již se stovkami dotačních projektů, díky tomu mají ve světě dotací skutečný přehled. V první fázi se proto vždy snažíme u klientů identifikovat maximum jejich potřeb a následně díky širokému přehledu vybrat ty nejvhodnější možnosti jejich podpory. 

Co získáte? 

Z výstupů dotační analýzy se dozvíte vše potřebné pro to, abyste se mohli správě rozhodnout, o jaký dotační titul budete žádat, a to vždy jasně a přehledně: 

  • Jaký dotační titul se pro váš záměr hodí nejlépe;
  • Kdo je jeho nositelem/vyhlašovatelem;
  • Jak velkou podporu můžete získat;
  • V jakém termínu se můžete o dotaci ucházet;
  • Jaký lze očekávat postup; 
  • Jaké jsou omezující podmínky; 
  • Co vše budete k žádosti potřebovat; 
  • A na co nejdůležitější si dávat pozor. 

Zaujalo vás to? 

Ozvěte se nám a společně připravíme dotační analýzu i pro vaše projekty. 

Nejzajímavější dotace

Úspory energie

Až 45% dotace na snížení energetické náročnosti objektů, které slouží k podnikání prostřednictvím zateplení plášťů budov, výměny oken a dveří, zateplení střešních konstrukcí, pořízení technologií využívajících odpadní teplo a mnohého dalšího. Podpora je určena pro malé, střední i velké podniky.

NPO – střešní FVE do 1 MWp

Až 50% dotace na transformaci průmyslu a přechod na čistší zdroje energie pomocí FVE (střešní do 1 MWp) včetně akumulace. Podpora je určena malým, středním i velkým podnikům na celém území České republiky.

The Country for the Future - zavádění inovací do praxe

Dotace na zavádění inovací v podnicích včetně pořízení know-how, pořízení potřebných technologií či certifikace nových výrobků před samotným spuštěním výroby nebo poskytováním služby. Program podporuje inovace produktu i inovace postupů (procesu výroby či poskytování služby).

Máte zájem o dotační analýzu?

Vyplňte formulář a my se s vámi spojíme.

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.
 

Máme přesah v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.