Získejte podporu pro zdravotnictví, známe podmínky získání dotace z REACT-EU

2 minuty čtení

O GRANTEXU > Články a informace O dotacích > Získejte podporu pro zdravotnictví, známe podmínky získání dotace z REACT-EU

Již rok Česká republika bojuje s pandemií covid-19. Za účelem snížení dopadu této pandemie vznikl nástroj REACT-EU. Ten jako jediný umožňuje  čerpat podporu z Evropské unie již v tomto roce. Ministerstvo pro místní rozvoj zveřejnilo konkrétní podmínky podpory v rámci do oblasti zdravotnictví. Přinášíme vám čerstvé základní parametry budoucích výzev, informace o podporovaných oblastech a o požadavcích kladených na zpracování projektových žádostí.

Jednotlivé dotace:

Modernizace a posílení odolnosti páteřní sítě poskytovatelů zdravotní péče s ohledem na potenciální hrozby

Až 100% dotace na výstavbu, přístavbu, nástavbu či modernizace zdravotních objektů a pracovišť, podporováno je např. i budování inženýrských sítí a další.

Rozvoj a zvýšení odolnosti poskytovatelů péče o zvlášť ohrožené pacienty

Až 100% dotace na stavbu, rekonstrukci a modernizaci pracovišť v lékařských oborech.

Zvýšení připravenosti subjektů zapojených do řešení hrozeb

Až 100% dotace na stavby, rekonstrukce a modernizace pracovišť v lékařských oborech dle vymezené ohrožené cílové skupiny, pořízení přístrojového vybavení a technologií.

Zajímá vás, kdy bude výzva vypsaná? Přihlaste se k odběru novinek. 

Neváhejte se na nás obrátit v případě pomoci se zpracováním žádosti. 

Mohlo by vás také zajímat...

Další miliarda na podporu fotovoltaických systémů!

Další miliarda na podporu fotovoltaických systémů!

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky navýšilo alokaci na podporu fotovoltaických systémů o jednu miliardu korun kvůli velkému zájmu od podnikatelů. Termín podání žádosti se však posunul. Přečtěte si náš článek, kde se dozvíte více informací.

Krása stínící techniky v našich domovech

Krása stínící techniky v našich domovech

Stínící technika může pro váš domov přinášet spoustu výhod, a to nejenom v létě, ale i v zimě. Hlavní výhodou je její schopnost izolace a úspora energie, ale to není vše! Přečtěte si náš článek a dozvíte se i další přednosti, které stínící technika nabízí.

Svůj dům nebo byt má zatepleno už 60 % Čechů

Svůj dům nebo byt má zatepleno už 60 % Čechů

V současné situaci by bylo vhodné si zateplit vaše domovy, abyste se vyvarovali finanční zátěže. Přečtěte si o tom v našem článku, který vás informuje o způsobu, díky kterému uspoříte peníze za energii.

Jak získat podporu na stavbu na zelené louce

Jak získat podporu na stavbu na zelené louce

Chcete získat podporu pro nemovitost na zelené louce? Přečtěte si náš článek, kde se dozvíte ty nejpodstatnější informace o o investiční pobídce a její cíle, typy podpory na stavbu na zelené louce a souvislé záměry, výše investic do majetku dle regionu po celé České republice a důvody, proč žádat dotaci.

ZAUJALY VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky