Získejte podporu pro zdravotnictví, známe podmínky získání dotace z REACT-EU

2 minuty čtení

O GRANTEXU > Články a informace O dotacích > Získejte podporu pro zdravotnictví, známe podmínky získání dotace z REACT-EU

Již rok Česká republika bojuje s pandemií covid-19. Za účelem snížení dopadu této pandemie vznikl nástroj REACT-EU. Ten jako jediný umožňuje  čerpat podporu z Evropské unie již v tomto roce. Ministerstvo pro místní rozvoj zveřejnilo konkrétní podmínky podpory v rámci do oblasti zdravotnictví. Přinášíme vám čerstvé základní parametry budoucích výzev, informace o podporovaných oblastech a o požadavcích kladených na zpracování projektových žádostí.

Jednotlivé dotace:

Modernizace a posílení odolnosti páteřní sítě poskytovatelů zdravotní péče s ohledem na potenciální hrozby

Dotace na rozvoj, modernizace a posílení odolnosti páteřní sítě poskytovatelů zdravotní péče s ohledem na potenciální hrozby.

Rozvoj a zvýšení odolnosti poskytovatelů péče o zvlášť ohrožené pacienty

Dotace na stavbu, rekonstrukci a modernizaci pracovišť v lékařských oborech.

Zvýšení připravenosti subjektů zapojených do řešení hrozeb

Dotace na stavby, rekonstrukce a modernizace pracovišť v lékařských oborech dle vymezené ohrožené cílové skupiny, pořízení přístrojového vybavení a technologií.

Zajímá vás, kdy bude výzva vypsaná? Přihlaste se k odběru novinek. 

Neváhejte se na nás obrátit v případě pomoci se zpracováním žádosti. 

Mohlo by vás také zajímat...

Další kolo dotací na výzkum a vývoj

Další kolo dotací na výzkum a vývoj

Připravte se na chystané dotační výzvy na výzkum a vývoj. Přinášíme vám přehledný článek o tom, v jakých programech, v jaké a na co můžete v této oblasti také žádat.

Jak předejít vrácení nebo krácení dotace

Jak předejít vrácení nebo krácení dotace

Pokud jste se stali úspěšným žadatelem o dotaci, tak zřejmě slova jako krácení či vrácení dotace jsou pro vás noční můrou. Nicméně neděste se zbytečně dopředu, každý problém má řešení, zvláště když je rychlé a odborné.

Nový program přináší miliardu pro start-upy

Nový program přináší miliardu pro start-upy

Program Technologická inkubace má za cíl nechat vzniknout a dále rozvíjet zhruba 300 inovativních start-upů a tzv. spin-off firem převádějících výsledky výzkumu a vývoje na trh.

Přehled dotací - duben 2021

Přehled dotací - duben 2021

Sledujeme ty nejzajímavější dotace, abychom pro vás připravili jejich pravidelný přehled. Podívejte se, jakou podporu byste mohli získat pro rozvoj vašeho podnikání. Pro více podrobností si jednotlivé dotace můžete rozkliknout.

ZAUJALY VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky