Vyhlášení dotační výzvy Poradenské služby pro MSP

2 minuty čtení

O GRANTEXU > Články a informace O dotacích > Vyhlášení dotační výzvy Poradenské služby pro MSP

Dotace pro začínající a rozvojové malé a střední podniky 

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo výzvu zaměřenou na podporu poskytování poradenských služeb. Novinkou oproti minulé výzvě je možnost nákupu poradenských služeb zacílených na zpracování hodnocení vodního hospodářství průmyslových podniků, které povede k dosažení úspory vody v rámci podnikatelské činnosti. Alokace činí 150 mil. Kč.

Jak a kdy je možné podpory využít?

  • Nákup poradenských služeb pro MSP, které budou zacílené na získání nových certifikátů potřebných pro podnikání a průmysl (certifikace výrobků, procesů, systémů řízení atd.)
  • Nákup poradenských služeb pro MSP zacílených na zpracování hodnocení vodního hospodářství průmyslových podniků 
  • Míra podpory je až 50%
  • Příjem žádostí probíhá od 1. 3. 2021 do 30. 6. 2021
Důležité upozornění pro žadatele: V rámci této Výzvy bude probíhat kontrola transparentního balíčku již k žádosti o podporu, Transparentnímu balíčku jsme se věnovali ZDE.

Dotace na projekt je poskytována ve výši od 50 tis. Kč až do 1 mil. Kč.

Mohlo by vás také zajímat...

Rybníky a retenční nádrže, proč je budovat s dotační podporou?

Rybníky a retenční nádrže, proč je budovat s dotační podporou?

Možná při procházce po své obci narážíte na neudržovanou vodní plochu a stále přemýšlíte, co s ní. Na vybudování, přebudování rybníku či retenční nádrže je možné získat podporu. Podívejte se jak.

Přehled aktuálních dotací pro obce

Přehled aktuálních dotací pro obce

Sledujeme ty nejzajímavější dotace. Podívejte se, jakou podporu byste mohli získat pro vaši obec a občany. Pro více podrobností si jednotlivé dotace můžete rozkliknout.

ONLINE SEMINÁŘ: Víte, jak efektivně pracovat s daty z výroby

ONLINE SEMINÁŘ: Víte, jak efektivně pracovat s daty z výroby

Chcete vaši firmu řídit více na základě reálných dat, než vlastních pocitů? Má vaše firma dostatečnou SW i HW infrastrukturu pro sbírání a vyhodnocování dat, ale nevyužíváte ji efektivně? Přihlaste se na náš bezplatný online seminář, na kterém se dozvíte, jaké jsou přínosy digitalizace a jaké jsou možnosti financování takových projektů prostřednictvím dotačních peněz.

Příběh úspěšného žadatele – dotace Potenciál

Příběh úspěšného žadatele – dotace Potenciál

Chcete vyvíjet, ale nemáte na čem? Jste malý nebo střední podnik? S Potenciálem postavíte a vybavíte výzkumné středisko, anebo prototypovou dílnu. Umíte si představit projekty, které by mohly být podpořené z dotačního programu Potenciál? Zde je jeden z nich.

5 mýtů o krácení a vracení dotací

5 mýtů o krácení a vracení dotací

Možná to sami znáte. Chcete zrekonstruovat školu ve vaší obci. Nebo rozjet nový projekt pro rozvoj firmy. A k tomu byste rádi využili dotaci. Jenže vám kdosi říkal, ať si dáte pozor. Jak to s mýty kolem dotací skutečně je?

ZAUJALY VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky