Vyhlášení 3. veřejné soutěže programu Delta 2

2 minuty čtení
O GRANTEXU > Články a informace > O dotacích > Vyhlášení 3. veřejné soutěže programu Delta 2

Dnešním dnem odstartoval příjem žádostí do programu Delta 2. Dotaci lze využít k zavádění výsledků společného výzkumu a experimentálního vývoje do praxe.

  • Program DELTA je určen pro podnikatelské subjekty, organizace pro šíření výsledků výzkumu a vývoje
  • Dotace na mzdové náklady, smluvní výzkum, provozní náklady, režie
  • Dotace až do výše 74 %
  • Podpořena bude mezinárodní spolupráce v oblasti aplikovaného výzkumu prostřednictvím společných projektů českých subjektů podporovaných TA ČR a zahraničních partnerů s předpokládanou podporou zahraničních institucí. 

  • Hlavním cílem je zvýšit množství výstupů a výsledků v oblastech, které jsou perspektivní pro budoucnost zapojených zemí, dále pak podpora přenosu mezinárodních znalostí, sdílení dobré praxe a usnadnění pronikání na zahraniční trhy. 
  • Příjem žádostí probíhá od 13. 5. do 14. 7. 2021. 

    (Zdroj: www.tacr.cz)

Mohlo by vás také zajímat:

Inovační vouchery

Inovační vouchery

Až 85% dotace na nákup poradenských, expertních a podpůrných služeb v oblasti inovací. Podpora je určena malým a středním podnikům.

TREND

TREND

Až 70% Dotace na aplikačně orientovaný výzkum a to za využití progresivních technologií jako je např. nanotechnologie či umělá inteligence (AI) pro malé, střední i velké podniky.

Inovace - Inovační projekt

Inovace - Inovační projekt

S až 45% dotací uvedete do ostré výroby inovované produkty, které jste buď vyvinuli vlastním výzkumem a vývojem, nebo jste k těmto produktům získali práva. Podpora je určena malým, středním i velkým podnikům.

ZAUJALY VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky