TOP 10 rizik, proti kterým se můžete pojistit

2 minuty čtení

O GRANTEXU > Články a informace > O pojištění > TOP 10 rizik, proti kterým se můžete pojistit

Přinášíme vám přehled TOP 10 rizik napříč podnikatelskými sektory z celého světa. Tento průzkum každoročně provádí pojišťovna Allianz a tohoto konkrétního průzkumu se účastnilo 2. 769 respondentů z 92 zemí světa a 22 odvětví průmyslu. Jedná se tedy o komplexní a celosvětový pohled na rizika v podnikání. 

Žebříčku dominuje přerušení provozu, za zmínku však stojí zejména pandemie na 2. a kybernetické hrozby na 3. místě. Jak pandemie, tak kybernetická rizika s přerušením provozu velmi úzce souvisí. V loňském roce se celý svět potýkal s pandemií koronaviru Covid-19, a firmy tak musely velmi rychle reagovat na změnu prostředí. Velmi často docházelo (a stále dochází) k přesunu tradičních aktivit do online prostředí. To s sebou přináší značné riziko v podobě kybernetických útoků (o pojištění kybernetických rizik jsme psali ZDE). Rok 2020 byl také ve znamení značného nárůstů kybernetických útoků, a to nejen na firmy, ale například i na nemocnice a úřady veřejné správy.

Tato první tři nejobávanější rizika, ale ani žádná ostatní, by se neměla podceňovat.


Nabízíme sestavení komplexního pojistného programu, který bude maximálně chránit vaše podnikání a eliminuje, případně minimalizuje negativní finanční dopady rizik, která mohou vaše podnikání ohrozit.

Mohlo by vás zajímat... 

Pojištění golfistů

Pojištění golfistů

Golfová sezóna se blíží a GRANTEX vám ve spolupráci s MyPlan Insurance nabízí špičkové golfové pojištění GolfPlan se slevou 10 %.

Pojištění právní ochrany

Pojištění právní ochrany

Kvalitní a včasná právní rada vám může ušetřit spoustu energie, času a hlavně peněz.

Účinné řešení kybernetických rizik

Účinné řešení kybernetických rizik

Přinášíme vám informace o možnostech ochrany vašeho podnikání před kybernetickými riziky, která jsou bohužel stále častěji příčinou vzniku škod.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA POJIŠTĚNÍ?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme zpátky.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky

  • Zajímají mě dotace soukromého sektoru
  • Zajímají mě dotace veřejného sektoru
  • Zajímá mě obojí