Oblíbené dotace na výzkum a vývoj jsou v plném proudu

3 minuty čtení
O GRANTEXU > Články a informace O dotacích > Oblíbené dotace na výzkum a vývoj jsou v plném proudu

Nejedna firma si řekla kdy, když ne teď. Anebo by to měla alespoň zvážit. OP PIK totiž spustil všechny své výzvy podporující výzkum a vývoj (VaV) a je o ně opět velký zájem. Podívejte se blíže, jakou podporu je naposledy možné získat z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. 

Aplikace – Dotace na mzdy VaV pracovníků 

Získejte až 70% dotaci na vylepšení stávajícího produktu, vyvinutí nového či na software, který vám v práci pomůže. Z dotace lze financovat i nástroje, materiál, služby expertů, licence a jiné náklady spojené s projektem. Získat můžete od 2 do 50 mil. Kč, v případě účinné spolupráce je to až 100 mil. Kč.

Příjem žádostí o dotaci probíhá už jen do 31. června, výzva je otevřena pro malé, střední i velké podniky a organizace pro výzkum a šíření znalostí.  To znamená, že i ti, kteří zatím nezačali, mají poslední měsíc na podání svého projektu. Proto neváhejte, s přípravou žádosti vám rádi pomůžeme.

Inovace – Dotace na implementaci výsledků VaV do praxe

Získejte až 45 % svých nákladů zpět. Cílem programu je uvedení inovativních výrobků na trh. Podpora je tedy určena primárně k nákupu nových strojů, pořízení hardware i software, či rekonstrukci a nákupu budov. Ano, Inovace je jeden z mála programů, kde je možné získat finance na nemovitosti.

Příjem žádostí je otevřen pro malé, sřední i velké podniky do 30. srpna. Zbystřit by měli především velké podniky, protože podobná podpora jim pravděpodobně již nebude nabídnuta.

Potenciál – Dotace až 50 % na vybudování zázemí pro VaV

Pokud s výzkumem a vývojem teprve začínáte, jistě oceníte nějaké finance do začátku navíc. Pokrytí až poloviny nákladů vám přinese využití programu Potenciál. Z toho je možné pořídit stroje a technologie nebo i hardware a software.

Příjem žádostí probíhá do: 26. 8. a získat můžete až 100 milionů.

Potřebujete peníze na svůj výzkum a vývoj? Chcete se zprostředkováním pomoci? Ozvěte se nám co nejdříve, abychom projekt zvládli podat kvalitní projekt. S námi se dotace vyplatí.

Mohlo by vás také zajímat: 

Inovujte – produkty, procesy, v marketingu, napříč organizací, hlavě chytře (na co konkrétně je možné získat dotaci?

Inovujte – produkty, procesy, v marketingu, napříč organizací, hlavě chytře (na co konkrétně je možné získat dotaci?

Oblíbená výzva Inovace je již otevřena, a to jen do 30. 8. 2021. V našem článku najdete, kdo v ní může žádat a tím posílit inovační výkonnost své firmy. Jaká je výše podpory, i co na co vše může získat žadatel podporu.

Aplikace – získejte podporu nejen na mzdy výzkumných pracovníků

Aplikace – získejte podporu nejen na mzdy výzkumných pracovníků

Dnešním dnem začíná příjem žádostí o podporu v programu Aplikace. Získejte až 50 % financí na podporu výzkumu a vývoje pro vaši firmu. V článku najdete podmínky dotace. S přípravou žádosti vám rádi pomůžeme.

Příběh úspěšného žadatele – dotace Potenciál

Příběh úspěšného žadatele – dotace Potenciál

Chcete vyvíjet, ale nemáte na čem? Jste malý nebo střední podnik? S Potenciálem postavíte a vybavíte výzkumné středisko, anebo prototypovou dílnu. Umíte si představit projekty, které by mohly být podpořené z dotačního programu Potenciál? Zde je jeden z nich.

Vybudujte zázemí pro svůj výzkum a vývoj s Potenciálem

Vybudujte zázemí pro svůj výzkum a vývoj s Potenciálem

Bez ohledu na velikost podniku můžete získat 50% dotaci na stroje, technologie, SW či HW pro svůj vlastní výzkum. Nezaváhejte, příjem trvá jen do 30. 8. 2021. S přípravou vám rádi pomůžeme.

Dotační výzvy týkající se výzkumu a vývoje:

Potenciál

Potenciál

Až 50% dotace na vytvoření nebo rozvinutí kvalitního zázemí pro vlastní výzkumné a vývojové aktivity. Podpora je určena pro malé, střední i velké podniky.

Inovace - Inovační projekt

Inovace - Inovační projekt

S až 45% dotací uvedete do ostré výroby inovované produkty, které jste buď vyvinuli vlastním výzkumem a vývojem, nebo jste k těmto produktům získali práva. Podpora je určena malým, středním i velkým podnikům.

Aplikace

Aplikace

Až 70% dotace je určena na vývoj nových produktů, technologických postupů, procesů apod. Žádat mohou malé, střední i velké podniky.

TREND

TREND

Až 80% Dotace na aplikačně orientovaný výzkum a to za využití progresivních technologií jako je např. nanotechnologie či umělá inteligence (AI) pro malé, střední i velké podniky.

ZAUJALY VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky