Konsolidace pojištění a dosažení výrazných úspor

2 minuty čtení

Pomohli jsme podnikateli optimalizovat celý pojistný program a ušetřit tak výrazné finanční prostředky. 

  • snížení nákladů na pojištění o 25 %
  • snížení časových nároků na administrativu u klienta o 60 %
  • výrazné zjednodušení pojistného programu a zlepšení parametrů

Věnoval se pouze podnikání a o pojištění moc nepřemýšlel

Náš klient dlouhá léta úspěšně podniká ve stavebnictví. Za ta léta dle potřeby zakládal další nové společnosti, díky kterým rozšiřoval své aktivity. Každá z těchto společností byla samostatně pojištěna. Jak už to tak bývá, klient nechtěl pojištění věnovat příliš mnoho času a tak nově založenou společnost vždy pojistil tam, kde mu to zrovna přišlo výhodné. S růstem aktivit klienta rostlo i množství majetku, zásob, vozidel a jiných pojištěných věcí.

Když jsme s klientem navazovali spolupráci, jednalo se o celkem 11 společností pojištěných 13 různými pojistnými smlouvami u 4 pojišťoven.

Po prvotní rizikové prohlídce a provedení auditu a optimalizace pojistných smluv jsme klientovi zkonsolidovali celý pojistný program do 3 pojistných smluv u 2 pojišťoven. Díky tomu klientovi velmi výrazně klesla administrativní náročnost spojená s pojištěním a navíc jsme mu díky uzavření speciální holdingové pojistné smlouvy ušetřili zhruba 25 % nákladů.

Klientovi jsme navíc doporučili zvážit připojištění i dalších rizik, která pomohou eliminovat, případně výrazně snížit možné finanční škody, čehož klient velmi rád využil.

Další příběhy našich klientů

Řekněte 3 x ano své budoucí fotovoltaice

Řekněte 3 x ano své budoucí fotovoltaice

Nezáleží na oboru podnikání. Rozhodující není ani účel budovy, na kterou fotovoltaiku umístíte. Hlavní je, aby to bylo technicky proveditelné – aby konstrukce střechy byla vyhovující z hlediska únosnosti i vhodné orientace. V rámci chystaných programů navíc můžete získat dotaci na fotovoltaickou elektrárnu (FVE) umístěnou na zem.

Příběh úspěšného žadatele – dotace Potenciál

Příběh úspěšného žadatele – dotace Potenciál

Chcete vyvíjet, ale nemáte na čem? Jste malý nebo střední podnik? S Potenciálem postavíte a vybavíte výzkumné středisko, anebo prototypovou dílnu. Umíte si představit projekty, které by mohly být podpořené z dotačního programu Potenciál? Zde je jeden z nich.

Rekonstrukce průmyslové haly v rámci programu Úspory energie

Rekonstrukce průmyslové haly v rámci programu Úspory energie

Jak využít co nejlépe starý sklad? Podívejte se na opatření, která proběhla v podniku našeho klienta v rámci dotačního programu Úspory energie a vedla tak k nárůstu obratu o více jak 40 %.

Jak si udržet zákazníka, který je jednou nohou pryč?

Jak si udržet zákazníka, který je jednou nohou pryč?

Stále je co zlepšovat a primárním důvodem pro změnu je váš klient. Podívejte se na jednu z možností, jak udržet zákazníka, který je již jednou nohou pryč.

Digitalizací firmy k věrnému zákazníkovi

Digitalizací firmy k věrnému zákazníkovi

O digitalizaci se hovoří ve všech sférách našeho života, ovšem pro malé a střední podniky to bude doslova jedna z klíčových taktik, jak přežít na trhu a prosadit se i vedle velkých, nadnárodních firem, které právě do digitalizace již teď investují značné prostředky.

Jak na úspory energie v podniku

Jak na úspory energie v podniku

O tom, jak se podařilo uspořit náklady na energii malému průmyslovému pivovaru, se dočtete v naší případové studii. Kolik ročně ušetří? Jaké jsou další přínosy?

Máme přesah
v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.
 

MŮŽEME POMOCI?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky