Konsolidace pojištění a dosažení výrazných úspor

Pomohli jsme podnikateli optimalizovat celý pojistný program a ušetřit tak výrazné finanční prostředky. 

  • snížení nákladů na pojištění o 25 %
  • snížení časových nároků na administrativu u klienta o 60 %
  • výrazné zjednodušení pojistného programu a zlepšení parametrů

Věnoval se pouze podnikání a o pojištění moc nepřemýšlel

Náš klient dlouhá léta úspěšně podniká ve stavebnictví. Za ta léta dle potřeby zakládal další nové společnosti, díky kterým rozšiřoval své aktivity. Každá z těchto společností byla samostatně pojištěna. Jak už to tak bývá, klient nechtěl pojištění věnovat příliš mnoho času a tak nově založenou společnost vždy pojistil tam, kde mu to zrovna přišlo výhodné. S růstem aktivit klienta rostlo i množství majetku, zásob, vozidel a jiných pojištěných věcí.

Když jsme s klientem navazovali spolupráci, jednalo se o celkem 11 společností pojištěných 13 různými pojistnými smlouvami u 4 pojišťoven.

Po prvotní rizikové prohlídce a provedení auditu a optimalizace pojistných smluv jsme klientovi zkonsolidovali celý pojistný program do 3 pojistných smluv u 2 pojišťoven. Díky tomu klientovi velmi výrazně klesla administrativní náročnost spojená s pojištěním a navíc jsme mu díky uzavření speciální holdingové pojistné smlouvy ušetřili zhruba 25 % nákladů.

Klientovi jsme navíc doporučili zvážit připojištění i dalších rizik, která pomohou eliminovat, případně výrazně snížit možné finanční škody, čehož klient velmi rád využil.

Další příběhy našich klientů

Jaké výhody přináší spolupráce s účetními specialisty?

Jaké výhody přináší spolupráce s účetními specialisty?

Nejdříve byl okolnostmi donucen změnit stávající účetní, ale nakonec uznal, že spolupráce s GRANTEX přináší značné výhody.

Našli jsme příležitost k daňovým úsporám

Našli jsme příležitost k daňovým úsporám

Pomohli jsme přenastavit vnitroskupinové úvěrové financování a výši vlastního kapitálu relevantních společností ze skupiny, čímž se dosáhlo významných daňových úspor.

Konsolidace pojištění a dosažení výrazných úspor

Konsolidace pojištění a dosažení výrazných úspor

Pomohli jsme podnikateli optimalizovat celý pojistný program a výrazně tak snížit jeho náklady.

Jak pomáhají naši dotační specialisté?

Jak pomáhají naši dotační specialisté?

V rámci naší dotační divize se nesoustředíme pouze na přípravu žádostí o dotace, snažíme se pro naše klienty identifikovat maximum dotačních příležitostí a následně hledat ta nejefektivnější řešení, jak dotaci správně uplatnit.

Jak pomáhají naši advokáti?

Jak pomáhají naši advokáti?

Naše advokátní kancelář pomáhá podnikatelům uskutečňovat jednotlivé kroky, které jsou nezbytné k úspěšnému podnikání v jejich oboru. Jak?

Máme přesah
v mnoha oblastech

Umíme tak provázat důležité informace specialistů z více oborů mezi sebou, najít nečekaná řešení a účinně pomoci při nejdůležitějších momentech v řízení firem, obcí či neziskovek.
 

MŮŽEME POMOCI?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky