Jak na digitalizaci podniku se dozvíte na virtuálním veletrhu IT meets OT

2 minuty čtení

O GRANTEXU > Články a informace O dotacích > Jak na digitalizaci podniku se dozvíte na virtuálním veletrhu IT meets OT

Již v 3. 2. 2021 se zúčastníme virtuálního veletrhu IT meets OT. Náš obchodní ředitel Jan Jirsák bude mluvit o digitální transformaci firem s dotační podporou. Vystoupí v 9:45 – 10:15 a tady je malá ochutnávka toho, co zazní.

Přínos projektů zaměřených na digitální transformaci firem jsou nezpochybnitelné. Realizace projektů je ovšem závislá na finančních možnostech podniků. V následujících letech se chystá enormní podpora firem, které se na tuto cestu vydají. Pro koho je tato veřejná podpora určena? Jaké jsou základní podmínky? Či jak se dobře připravit na nadcházející dotační programy? Možnost získat extra prostředky je faktor, který rozhoduje, zdali vůbec, a případně v jakém rozsahu, firmy tyto projekty realizují.

Těšit se však můžete na mnoho dalších přednášejících, program naleznete ZDE.

Připojte se také. 

Více o dotaci na digitalizaci:

Mohlo by vás také zajímat...

Technologie (Průmysl 4.0)

Technologie (Průmysl 4.0)

Dotace na technologie a vybavení. Dotace na propojení pořizovaných či stávajících technologií autonomní obousměrnou komunikací do výrobního procesu.

Firmy digitalizují ve vysokém tempu, alokace dotace byla vyčerpána hned první den

Firmy digitalizují ve vysokém tempu, alokace dotace byla vyčerpána hned první den

Získat až 60% podporu na digitalizaci podniku měli jen ti nejrychlejší z vás. Výzva je dnešním dnem otevřena a zároveň i vyčerpána, alokace 300 mil. Kč je nyní již je s největší pravděpodobností zcela vyčerpána. Připravte se na další podobnou výzvu, více informací v našem článku.

Dotace pro zemědělce - PRV startuje již 5. 10.

Dotace pro zemědělce - PRV startuje již 5. 10.

Ministerstvo zemědělství vypsalo další kolo příjmu žádostí v oblíbeném Programu rozvoje venkova (PRV), příjem žádostí bude spuštěn 5. října a bude ukončen 26. října 2021. Podívejte se, na co je možné získat finanční podporu. A neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete s žádostí o dotaci pomoct.

ONLINE SEMINÁŘ: Nejzajímavější dotace pro firmy v roce 2021 - jak se připravit - IV

ONLINE SEMINÁŘ: Nejzajímavější dotace pro firmy v roce 2021 - jak se připravit - IV

Získejte finance pro své podnikání. Podpořit můžete digitalizaci svého podniku, výzkum a vývoj nebo je možné vystavět FVE či využít jiná úsporná opatření, díky kterým budete soběstačnější i do dalších let.

ZAUJALA VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky