Jak na digitalizaci podniku se dozvíte na virtuálním veletrhu IT meets OT

2 minuty čtení

O GRANTEXU > Články a informace O dotacích > Jak na digitalizaci podniku se dozvíte na virtuálním veletrhu IT meets OT

Již v 3. 2. 2021 se zúčastníme virtuálního veletrhu IT meets OT. Náš obchodní ředitel Jan Jirsák bude mluvit o digitální transformaci firem s dotační podporou. Vystoupí v 9:45 – 10:15 a tady je malá ochutnávka toho, co zazní.

Přínos projektů zaměřených na digitální transformaci firem jsou nezpochybnitelné. Realizace projektů je ovšem závislá na finančních možnostech podniků. V následujících letech se chystá enormní podpora firem, které se na tuto cestu vydají. Pro koho je tato veřejná podpora určena? Jaké jsou základní podmínky? Či jak se dobře připravit na nadcházející dotační programy? Možnost získat extra prostředky je faktor, který rozhoduje, zdali vůbec, a případně v jakém rozsahu, firmy tyto projekty realizují.

Těšit se však můžete na mnoho dalších přednášejících, program naleznete ZDE.

Připojte se také. 

Více o dotaci na digitalizaci:

Mohlo by vás také zajímat...

Technologie (Průmysl 4.0)

Technologie (Průmysl 4.0)

Dotace na technologie a vybavení. Dotace na propojení pořizovaných či stávajících technologií autonomní obousměrnou komunikací do výrobního procesu.

Další kolo dotací na výzkum a vývoj

Další kolo dotací na výzkum a vývoj

Připravte se na chystané dotační výzvy na výzkum a vývoj. Přinášíme vám přehledný článek o tom, v jakých programech, v jaké a na co můžete v této oblasti také žádat.

Jak předejít vrácení nebo krácení dotace

Jak předejít vrácení nebo krácení dotace

Pokud jste se stali úspěšným žadatelem o dotaci, tak zřejmě slova jako krácení či vrácení dotace jsou pro vás noční můrou. Nicméně neděste se zbytečně dopředu, každý problém má řešení, zvláště když je rychlé a odborné.

Nový program přináší miliardu pro start-upy

Nový program přináší miliardu pro start-upy

Program Technologická inkubace má za cíl nechat vzniknout a dále rozvíjet zhruba 300 inovativních start-upů a tzv. spin-off firem převádějících výsledky výzkumu a vývoje na trh.

ZAUJALA VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky