Jak na digitalizaci podniku se dozvíte na virtuálním veletrhu IT meets OT

2 minuty čtení

O GRANTEXU > Články a informace O dotacích > Jak na digitalizaci podniku se dozvíte na virtuálním veletrhu IT meets OT

Již v 3. 2. 2021 se zúčastníme virtuálního veletrhu IT meets OT. Náš obchodní ředitel Jan Jirsák bude mluvit o digitální transformaci firem s dotační podporou. Vystoupí v 9:45 – 10:15 a tady je malá ochutnávka toho, co zazní.

Přínos projektů zaměřených na digitální transformaci firem jsou nezpochybnitelné. Realizace projektů je ovšem závislá na finančních možnostech podniků. V následujících letech se chystá enormní podpora firem, které se na tuto cestu vydají. Pro koho je tato veřejná podpora určena? Jaké jsou základní podmínky? Či jak se dobře připravit na nadcházející dotační programy? Možnost získat extra prostředky je faktor, který rozhoduje, zdali vůbec, a případně v jakém rozsahu, firmy tyto projekty realizují.

Těšit se však můžete na mnoho dalších přednášejících, program naleznete ZDE.

Připojte se také. 

Více o dotaci na digitalizaci:

Mohlo by vás také zajímat...

Technologie (Průmysl 4.0)

Technologie (Průmysl 4.0)

Dotace na technologie a vybavení. Dotace na propojení pořizovaných či stávajících technologií autonomní obousměrnou komunikací do výrobního procesu.

Oblíbené dotace na výzkum a vývoj jsou v plném proudu

Oblíbené dotace na výzkum a vývoj jsou v plném proudu

Již nezbývá mnoho času na podání žádosti o podporu pro váš výzkum a vývoj. Podívejte se, jaké výzvy aktuálně běží, co z nich můžete pořídit, i kolik lze získat.

Dotace na digitalizaci podniku - více času na přípravu žádosti

Dotace na digitalizaci podniku - více času na přípravu žádosti

ICT a sdílené služby - V. výzva - Digitální podnik byla z důvodu prodloužení procesů notifikace nové regionální mapy posunuta na 1. 10. 2021. To znamená, že máte více času na přípravu žádosti o dotaci. Pokud si nevíte rady, rádi vám s ní pomůžeme.

Vybudujte zázemí pro svůj výzkum a vývoj s Potenciálem

Vybudujte zázemí pro svůj výzkum a vývoj s Potenciálem

Bez ohledu na velikost podniku můžete získat 50% dotaci na stroje, technologie, SW či HW pro svůj vlastní výzkum. Nezaváhejte, příjem trvá jen do 30. 8. 2021. S přípravou vám rádi pomůžeme.

ZAUJALA VÁS DOTACE?

Vyplňte formulář a my vám rádi pomůžeme.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky