Externí projektový manažer

GRANTEX ADVISORY GROUP poskytuje komplexní profesionální služby i pro ty nejnáročnější klienty. V dotačním poradenství vynikáme už osmým rokem a neustále se snažíme posilovat svoji pozici na trhu. Bez perfektně fungujícího týmu bychom to ale nezvládli, a tak potřebujeme rozšířit jeho řady.

S čím nám pomůžete?

Budete pro nás zpracovávat precizní dokumenty: projektové záměry, business plány, studie proveditelnosti apod. Zpravidla jde o 15 až 50 stran. Potřebné podklady dostanete od nás.

Kdo nabídku nejvíce ocení?

Čas si řídíte sami. Na své si přijdou např. doktorandi technických oborů, učitelé výuky IT či lidé přivydělávající si psaním diplomek a rodiče na mateřské/rodičovské, kteří mají technický background.

Proč se vyplácí externí spolupráce?

  • Nejednáte s klienty, veškeré podklady získáte od nás.
  • Jelikož jde o externí spolupráci, je plně na vašem rozhodnutí, kolik času budete práci věnovat. Vy rozhodnete, jestli nám dodáte jeden precizní dokument, nebo jich bude deset.
  • Výše odměny se odvíjí od počtu a kvality dokumentů, které pro nás vypracujete.

Ozvěte se nám

Potřebujete doplněk k příjmu? Nabídka dokonale splní vaše časové a finanční potřeby. Pošlete nám životopis a krátký motivační dopis na email: rossi@grantex.cz​​​​​​.

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky