Account manager [konzultant]

4 minuty čtení

GRANTEX ADVISORY GROUP poskytuje komplexní profesionální služby i pro ty nejnáročnější klienty. V dotačním poradenství vynikáme už osmým rokem a neustále se snažíme posilovat svoji pozici na trhu. Bez perfektně fungujícího týmu bychom to ale nezvládli a tak potřebujeme rozšířit jeho řady.

Jaká bude tvá mise?

90 % našich klientů jsou průmyslové firmy. Poskytujeme jim komplexní ekonomicko-právní poradenství s přesahem do dotací, projektového řízení a poradenstvím v oborech jako je Průmysl 4.0 či energetický management společností.

Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á je duší nejen obchodník, ale také dobrý konzultant s projektovým uvažováním.
Naším primárním cílem je klientovi získat dotaci na jeho investiční záměr. Od nového kolegy očekáváme, že bude schopen navnímat procesní fungování klienta a identifikovat vhodné dotační příležitosti pro jeho investiční záměry.

Cílem account manažera je takovýto projekt identifikovat, poskytnout kvalitní dotačně-technické poradenství, zkoordinovat případně další odborníky potřebné k realizaci projektu a domluvit s klientem podmínky spolupráce. Další administraci související s přípravou žádostí a další koordinací projektu již obstarávají jeho kolegové.

Tvá pracovní náplň?

  • Dotačně-technické poradenství firmám
  • Dojednávání podmínek spolupráce a uzavírání smluv s klienty
  • Prezentace na webinářích/seminářích
  • Crosseling současných klientů
  • Identifikace obchodních příležitostí pro ostatní divize naší společnosti – účetnictví, daně, právo a pojištění
     

Hledáme právě tebe?

Minimálně 2 roky zkušeností s obchodní činností a technickým poradenstvím.

V mnoha případech řešíme dotace na investiční záměry v řádech milionů korun.Budeš jednat s řediteli firem, kteří o takovýchto investicích rozhodují. Zdravé sebevědomí se ti bude hodit.

Rád se učíš novým věcem? Zajímá tě, jak funguje průmysl? Dobrý dotační konzultant musí mít přesah i do dalších oblastí. Digitalizace firem a Průmysl 4.0, obnovitelné zdroje energie a další.

Odpovídající komunikační a prezenční dovednosti: V rámci seminářů (nebo webinářů) budeš osobně vystupovat.

Umění time managemetu – svou práci si budeš organizovat sám/a, proto musíš ovládat systematické řízení.

Orientace v dotační problematice je určitě výhodou – ne však podmínkou.
 

Co ti nabídneme?

Podílení se na realizaci zajímavých projektů v oblasti výzkumu a vývoje, průmyslu 4.0 či úspor energií v podnicích. Účast na odborných seminářích a veletrzích specializujících se na dotační problematiku. Podílení se na marketingové strategii společnosti.
 

Proč tě bude práce v GRANTEXU bavit?

Naučíš se u nás spoustu nových věcí. Zblízka poznáš fungování českých průmyslových podniků. Pracovní telefon, počítač, nebo příspěvek na Multisport jsou samozřejmostí. Flexibilní pracovní doba – sám si budeš plánovat své pracovní povinnosti. Homeoffice třeba tři dny v týdnu? Není problém! U nás můžeš pracovat z domova i bez nouzového stavu. ;)

Vedle svého životopisu nám nezapomeň poslat také krátký průvodní dopis. Napiš nám, proč si myslíš, že jsi na tuto pozici vhodným kandidátem/kandidátkou.

Uchazeči/uchazečky, kteří nezašlou CV včetně průvodního dopisu, nebudeme do výběrového řízení zařazovat.

Kontakt

Adéla Rossi, rossi@grantex.cz

S námi Vám neutečou žádné důležité novinky