„Moderní účetní
a daňové služby“

PROČ ÚČETNICTVÍ PŘECE JEN ŘEŠIT EXTERNĚ?

Externí účetní služby zdaleka nemusí být (a často ani nejsou) dražší než Vaši vlastní zaměstnanci. Zajímá Vás, jak externí zpracování účetnictví vede vedle úspory starostí také k nižší nákladovosti?

4 HLAVNÍ DŮVODY, PROČ SE VYPLÁCÍ EXTERNÍ ÚČETNÍ FIRMA?

 1. Neřešíte personální starosti kolem účetních – odchody, nábory, nemoci, dovolené, vztahy na pracovišti apod.
   
 2. Účetní firma má hmotnou odpovědnost v plné výši, navíc krytou profesním pojištěním. Nikoliv pouze v limitech zákoníku práce. Poskytuje-li externí účetní firma zároveň služby daňového poradenství, je ze zákona odpovědna (a pojistně kryta) také ve vztahu ke škodám z titulu nesprávných rad v daňové oblasti.
   
 3. Externí účetní poradenství má tu výhodu, že specialisté mají díky širší klientské základně lepší přehled o tom:
  • co je na trhu standard;
  • co a jakým způsobem řeší obdobné společnosti jako je ta Vaše.
    
 4. Externí specialisté naplno vytěžují své kapacity. Náklady na potřebný software, vzdělávání apod. jsou navíc rozložené mezi výrazně více subjektů. To vše vede k nižší nákladovosti.

účetní poradenství

PRO KOHO JE EXTERNÍ VEDENÍ ÚČETNICTVÍ VHODNÉ?

 • Pro firmy např. z oblasti výroby, obchodu, služeb či výzkumu a vývoje
 • Pro obce, nemocnice, školy, školky
 • Pro nestátní neziskové organizace

PROČ VEDENÍ ÚČETNICTVÍ SVĚŘIT NÁM?

 • Jsme moderní a efektivní. Využíváme technologie, šetříme čas Váš i náš. Díky tomu Vás spolupráce s námi nebude nadměrně zatěžovat. Díky tomu Vám také můžeme nabídnout atraktivnější ceny.
 • Jsme transparentní. Ceny za naše služby jsou srozumitelné a konečné. Bez předchozí vzájemné dohody nefakturujeme vícepráce. Vaše náklady jsou tudíž předvídatelné a pod kontrolou.
 • Jsme flexibilní. Nehledáme důvody, proč něco nejde. Naopak hledáme cesty, jak vyjít vstříc Vašim potřebám a přáním. Jsme si vědomi, že oboustranná spokojenost je klíčem k dlouhodobé úspěšné spolupráci a jsme připraveni do vztahu s Vámi investovat.
 • Jsme komplexní. Pod jednou střechou u nás najdete účetní poradenství, mzdové poradenství, daňové poradenství, dotační poradenství a právní poradenství. Ze synergií našich služeb budete těžit i Vy.
 • Jsme solidní. Věříme v dlouhodobý vztah postavený na kvalitních službách, hladké spolupráci a důvěře. Držíme dohody a k naší odpovědnosti se stavíme čelem.
 • Jsme lidští. Nejen kvalita služeb, ale rovněž lidský a přátelský přístup je pro nás zásadní. Bez vřelého vztahu s Vámi by nás práce nebavila.
 • Jsme kvalitní a zkušení. Neděláme otročinu, nad naší prací se zamýšlíme. A považujeme to za samozřejmost.

 

VOLEJTE 800 151 111

Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.

Martin Šandera je registrovaný daňový poradce a ve skupině grantEX je partnerem odpovědným za služby vedení účetnictví a daňové poradenství. Podstatnou část své již dvanáctileté kariéry strávil v nadnárodních poradenských společnostech, kde působil na vyšších manažerských pozicích a odpovídal za poskytování služeb daňového poradenství pro významnou tuzemskou i zahraniční klientelu.

 

 

NTA1Zj