„Moderní účetní
a daňové služby“

Daňové přiznání

daňové přiznání

NESTÍHÁTE PŘIPRAVIT DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ DO 1. DUBNA 2019? VOLEJTE 777 881 981

Předejte tuto starost našim daňovým poradcům. Získáte tak možnost podání daňového přiznání k dani z příjmů a uhrazení související daně (v případě fyzických osob také pojistného na zdravotní a sociální pojištění) v termínu prodlouženém o 3 měsíce.

VÝHODY NAŠICH DAŇOVÝCH PORADCŮ?

  1. Na daních neplatíte více, než musíte.
  2. Nenesete zbytečná rizika, která jinak (i nevědomky) můžete nést.
  3. Naši daňoví poradci mají hmotnou odpovědnost v plné výši, navíc krytou zákonným profesním pojištěním kryjícím rizika v oblasti daňového poradenství.

Zpracováváme daňová přiznání jak pro firmy či OSVČ, tak i pro obce nebo příspěvkové organizace.

CHCETE ZMĚNU K LEPŠÍMU? PŘEJDĚTE K NÁM VOLEJTE 777 881 981

Jsme moderní a efektivní. Díky tomu Vám můžeme nabídnout atraktivnější ceny. Spolupráce s námi Vás také nebude nadměrně zatěžovat.

Jsme transparentní. Ceny za naše služby jsou srozumitelné a konečné. Bez předchozí vzájemné dohody nefakturujeme vícepráce.

Jsme komplexní. Pod jednou střechou u nás najdete účetní, mzdové, daňové, dotační a právní poradenství. Ze synergií našich služeb budete těžit i Vy.

Jsme solidní. Věříme v dlouhodobý vztah postavený na kvalitních službách, hladké spolupráci a důvěře. Držíme dohody a k naší odpovědnosti se stavíme čelem.

Jsme lidští. Nejen kvalita služeb, ale rovněž lidský a přátelský přístup je pro nás zásadní.
 

VOLEJTE 777 881 981

Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.

Martin Šandera je registrovaný daňový poradce a ve skupině grantEX je partnerem odpovědným za služby vedení účetnictví a daňové poradenství. Podstatnou část své již dvanáctileté kariéry strávil v nadnárodních poradenských společnostech, kde působil na vyšších manažerských pozicích a odpovídal za poskytování služeb daňového poradenství pro významnou tuzemskou i zahraniční klientelu.

 

 

ZjVkZ